• OBUDOWA COOLER MASTER MASTERFRAME 700 FULL TOWER

Symbol: Z31792
Brak towaru
1147.27
1147.27
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512115152
image
image

SAMA KLASA

MasterFrame 700 to wysoce konfigurowalna obudowa typu open-air, którą można przekształcić między obudową prezentacyjną PC lub bardzo elastycznym stanowiskiem testowym.

 

MasterFrame 700 ma trzyczęściową konstrukcję składającą się z dwóch bocznych skrzydeł i w pełni funkcjonalnej tacy na płytę główną.

 

Cztery specjalnie zaprojektowane zawiasy cierne utrzymują boczne skrzydła przy tacy płyty głównej, umożliwiając zarówno pełny zakres ruchu podczas montażu, jak i stabilność po zbudowaniu. Idealne do niestandardowych systemów chłodzenia wodnego.

TRYB TEST BENCH

Boczne skrzydła można złożyć w kierunku gniazda procesora i obszarów GPU, aby umożliwić zmianę  przepływu powietrza do komponentów, co jest szczególnie przydatne podczas przetaktowywania. Skrzydła służą również jako miejsca do trzymania radiatorów z trzema wentylatorami i innych akcesoriów, a dzięki ich pełnej mobilności wymiana komponentów przy jednoczesnym utrzymaniu chłodzenia jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek.

TRYB OPEN-AIR

MasterFrame 700 stoi pionowo, aby najlepiej prezentować komponenty za panoramicznym oknem wykonanym ze szkła hartowanego. Obudowa oferuje niezrównany poziom kompatybilności sprzętowej, umożliwiając łatwe dopasowanie ponadgabarytowych komponentów.

NIEZRÓWNANE WSPARCIE SPRZĘTOWE

Ze względu na swój rozmiar MasterFrame 700 zapewnia niezrównany poziom kompatybilności sprzętowej. Został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego dostępnego komponentu, nawet nadwymiarowego. Użytkownicy mogą zamontować płytę główną SSI-EEB, wiele zasilaczy i wiele radiatorów w tym samym czasie, a mimo to mają jeszcze miejsce na układy GPU zajmujące trzy sloty.

image
image

WSPARCIE PŁYTY GŁÓWNEJ I ZASILACZA

Naszym celem jest zapewnienie nieograniczonego doświadczenia w obsłudze sprzętu. MasterFrame 700 pozwala zamontować dowolną płytę główną dostępną na rynku konsumenckim, posuwając się nawet do obsługi płyt głównych 14x14 "SSI-EEB.

Jeśli zainstalowane są płyty główne SSI-EEB, wsparcie pompy i chłodnicy jest zakryte, ale w przypadku korzystania z dowolnego innego formatu płyty głównej wsparcie pozostaje obecne i dostępne.

Podwójne wsparcie dla zasilaczy ATX jest dostępne z tyłu aby zaspokoić każdą potrzebę podczas ekstremalnych sesji przetaktowywania.

WSPARCIE DLA KOMPONENTÓW

MasterFrame 700 to innowacyjna, w pełni beznarzędziowa konstrukcja, która umożliwia zamontowanie do 4 dysków 3,5 cala i do 7 dysków 2,5 cala.

Istnieje również możliwość zamontowania do 2x radiatorów 280/360mm w trybie „Open Air" na dwóch skrzydłach bocznych oraz trzeciego radiatora do 360/420mm w trybie „Test-Bench". Wsparcie dla pomp i zbiorników pozwala na natywne zamontowanie większości rozwiązań na rynku, zachowując dużą swobodę umieszczania.

WSPARCIE CHŁODZENIA

Dzięki MasterFrame 700 użytkownicy mogą zainstalować do 2x radiatorów 280 / 360mm w trybie „Open-Air" (na dwóch bocznych skrzydłach) i trzeci radiator 360 / 420mm w trybie „Test-Bench", w pobliżu gniazda procesora.

Wspornik pomp i zbiorników z prawej strony tacki płyty głównej pozwala na natywne zamontowanie większości rozwiązań na rynku, zachowując dużą swobodę rozmieszczenia.

ZAWIASY CIERNE PREMIUM

Wytrzymałe zawiasy utrzymują boczne skrzydła na środkowej ramie i pozwalają na płynną zmianę położenia pod dowolnym kątem w zależności od potrzeb użytkownika.

Klucze imbusowe są dołączone do regulacji naciągu zawiasów, aby ułatwić przesuwanie lub umożliwić bocznym skrzydłom przytrzymanie cięższych części. Ten poziom elastyczności jest kluczowym czynnikiem dla użytkowników tworzących wyjątkowo unikalne pętle i konfiguracje chłodzenia wodnego.

image
image

PANORAMICZNE SZKŁO HARTOWANE

Ponadgabarytowe panoramiczne szkło hartowane zapewnia większy kąt widzenia na komponenty i wraz z konstrukcją zorientowaną na sprzęt MasterFrame 700 jest idealnym sposobem na zaprezentowanie wysokiej klasy komponentów i niestandardowych rozwiązań chłodzących.

KOMPATYBILNY Z MOCOWANIEM VESA

MasterFrame 700 jest kompatybilny z mocowaniem VESA 100mm x 100mm, dzięki czemu można go zamontować na ścianie. Idealny do prezentacji niestandardowych pętli i wysokiej klasy komponentów.

Zdecydowanie zaleca się montowanie na ścianie wyłącznie pełnych systemów o łącznej masie poniżej 14 kg i sprawdzanie standardów wagowych VESA.

KONSTRUKCJA OPEN-AIR

Otwarta konstrukcja zapewnia nieograniczony dostęp świeżego powietrza do wszystkich elementów systemu.

Opcjonalne mocowania wentylatora umożliwiają dalsze kierowanie przepływu powietrza do określonego kierunku wlotu / wylotu, zapobiegając w ten sposób obniżającej wydajność recyrkulacji ciepła.

TRYB TEST BENCH

Dzięki modularnej konstrukcji MasterFrame 700 można położyć poziomo i przekształcić w niezwykle funkcjonalne stanowisko testowe premium. Komponenty chłodzące i zasilające są instalowane z dala od obszaru płyty głównej, aby ich instalacja była wolna od zakłóceń.

ZAPROJEKTOWANY DO PERSONALIZACJI

MasterFrame 700 został zaprojektowany z myślą o personalizacji. Trzyczęściową ramę można łatwo zdemontować w celu malowania, owinięcia i innych modyfikacji.

image