• OBUDOWA COOLER MASTER TD300 MESH ARGB MATX MINI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z32736
379.75
379.75
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512124154

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

POSTNOWOCZESNA ELEGANCJA

TD300 Mesh łączy w sobie nowoczesną prezentację i wydajność dzięki trójwymiarowemu panelowi przedniemu z artystycznej siatki. Wielokątna, diamentowa fasada podkreśla podświetlenie dwóch dołączonych wentylatorów SickleFlow PWM ARGB, rzucając różne efekty świecenia, zmieniające się w zależności od kąta patrzenia.

Technologia FineMesh firmy Cooler Master zapewnia jednocześnie wysoki przepływ powietrza, filtrację kurzu i wzmocnioną strukturę dla maksymalnej wydajności i chłodzenia bez wysiłku. Dzięki ekskluzywnemu, zdejmowanemu panelowi górnemu, dostosowywanej klatce na dyski i dużemu wsparciu chłodzenia, TD300mesh zapewnia nieograniczone możliwości.

WIELOKĄTNA SIATKA

Wykonana w technologii FineMesh wielokątna siatka posiada trójwymiarowy kontur, zdolny do jednoczesnego zapewnienia wysokiego przepływu powietrza i doskonałej filtracji kurzu.

DOŁĄCZONE WENTYLATORY SICKLEFLOW PWM ARGB

Preinstalowane dwa wysoko oceniane wentylatory 120mm ARGB Sickleflow, zarządzane przez dołączony hub, aby łatwo dostosować kompleksowy system oświetlenia ARGB i zminimalizować wykorzystanie portów ARGB na płycie głównej.

image
image

HUB ARGB/PWM

Dołączony HUB posiada 5 portów ARGB i 4 porty PWM i ułatwia zarządzanie kablami w systemie, pozwalając na wygodne sterowanie wentylatorami za pomocą jednego złącza dla zasilania i sygnału PWM oraz drugiego dla sygnału ARGB.

ZDEJMOWANY PANEL GÓRNY

Górny panel jest w całości zdejmowany dla lepszego dostępu do komponentów podczas montażu. Łatwość użytkowania ułatwia również montaż rozwiązań chłodzących, takich jak wentylatory i radiatory.

PANEL BOCZNY Z HARTOWANEGO SZKŁA

Komponenty, niestandardowe chłodzenie i czysta duma konstruktora są widoczne w panoramicznym widoku przez boczny panel z hartowanego szkła.

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa nawet sześciu wentylatorów oraz przednia, górna i tylna osłona chłodnicy zapewniają, że wydajność nie jest zagrożona.

image
image

MIEJSCE NA ULEPSZENIA

Obsługa karty graficznej o długości do 344 mm, chłodzenia procesora o wysokości 166 mm oraz zasilacza o długości do 325 mm zapewnia miejsce na modernizację, dzięki czemu można wyprzedzić konkurencję.

ADAPTOWALNA KLATKA NA DYSKI

Klatkę na dyski można przesunąć do przodu, aby uzyskać miejsce na zasilacz, do tyłu, aby zapewnić dodatkowe miejsce na chłodzenie, a nawet całkowicie usunąć.