• OBUDOWA GENESIS IRID 300 BLUE MIDI TOWER Z OKNEM REGULACJA OBROTÓW USB 3.0 (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z24917UO
224.01
224.01
szt.
Dostępność powyżej 20szt
EAN Z24917UO
Banner

 

Przed Tobą obudowa, której funkcjonalność została doceniona przez tysiące użytkowników. Irid 300 skonstruowano przy użyciu najwyższej jakości materiałów, które zagwarantują trwałość przez długie lata. Efektywna cyrkulacja powietrza zapewni komponentom perfekcyjne warunki do pracy, a zniewalający design sprawi, że obudowa stanie się centralnym punktem Twojego stanowiska.

 

image

ZJAWISKOWY DESIGN

Panel przedni oraz panel boczny wykonano ze szkła hartowanego, które pozwala na bezustanne monitorowanie pracy podzespołów. Podświetlane wentylatory dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - zielonej, niebieskiej oraz czerwonej. Dzięki temu doskonale dopasujesz ją do swoich potrzeb.

 

image

DOSKONAŁA ORGANIZACJA

Obudowa Irid 300 umożliwia perfekcyjną organizację okablowania. Liczne przepusty na przewody oraz duża ilość miejsca za tacką na płytę główną sprawiają, że w każdej chwili szybko i łatwo ułożysz przewody i zadbasz o estetyczny wygląd całości. Pracujące podzespoły w każdej chwili podejrzysz dzięki panelowi ze szkła hartowanego.

CZTERY WENTYLATORY W ZESTAWIE

Do obudowy dołączono aż cztery wentylatory 120MM z podświetleniem. Dzięki nim temperatura wewnątrz  jest utrzymywana na odpowiednim poziomie, co pozwala komponentom na bezawaryjną pracę. W razie potrzeby, Irid 300 zmieści kolejne trzy wentylatory na górze obudowy, które pozwolą w pełni zarządzać możliwościami chłodzenia.

image
image

WYGODA I KOMPATYBILNOŚĆ

Obudowa jest kompatybilna z trzema rodzajami płyt głównych. Wygodnie i bezproblemowo umieścisz w niej Mini-ITX oraz Micro-ATX oraz ATX, zostawiając sobie przy tym dużą ilość miejsca dla pozostałych podzespołów. Obudowę wyposażono w dwa sloty na dyski SSD, które pozwolą na swobodne zarządzanie dużą ilością danych z szybkim dostępem. Dodatkowo, Irid 300 posiada miejsce na zamontowanie trzech standardowych dysków HDD.

 

image

FUNKCJONALNY PANEL Z USB 3.0

Górny panel obudowy wzbogacono o najważniejsze porty i gniazda. Znajdują się tam aż 3 porty USB, w tym jedno szybkie USB 3.0. Dzięki dwóm gniazdom jack, bez problemu wepniesz też słuchawki czy mikrofoni rozpoczniesz rozgrywkę.

 

image

TRZY FILTRY KURZOWE

O sterylne warunki wewnątrz obudowy dbają trzy filtry przeciwkurzowe, które umieszczono na górze, dole i przodzie. Dzięki temu nie musisz martwić się więcej o zbyt dużą ilość kurzu wokół komponentów.

 

image

WSPARCIE CHŁODNICY DO 360 MM

Irid 300 daje niezwykle szerokie spektrum możliwości chłodzenia. Obudowa umożliwia zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości do 360 mm!

 

image
image