• OBUDOWA GENESIS IRID 400 RGB MIDI TOWER Z OKNEM WENTYLATORY LED RGB

Symbol: Z28820
382.36
382.36
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969420067
Banner

 

Obudowa komputerowa to niezwykle ważny element każdego stanowiska gamingowego. Irid 400 RGB to solidna i funkcjonalna konstrukcja, która oferuje dużą ilość miejsca na podzespoły i okablowanie. Obudowę wzbogacono o podświetlenie ARGB, cztery wentylatory PWM oraz pasek LED na przodzie. Bok i przód Irid 400 RGB wykonano z wysokiej jakości szkła hartowanego, które umożliwia nieustanne monitorowanie pracy komponentów.

 

image

MOCNA KONSTRUKCJA

Irid 400 RGB wykonano ze stali SPCC o grubości 0,7mm w całości malowanej na czarno. Dzięki temu obudowa cechuje się wytrzymałością i stabilnością. W obudowie znajdują się liczne przepusty na kable oraz dedykowana przewodom przestrzeń za tacką na płytę główną.

 

image

WENTYLACJA

Irid 400 RGB zapewnia efektywną cyrkulację powietrza i dba o odpowiednie warunki pracy  komponentów. Powietrze zasysane jest z boku panelu przez filtrowany wlot. W razie potrzeby obudowę można rozbudować o chłodzenie dodatkowymi wentylatorami 12/14cm, czy też zamontować chłodzenie wodne nawet do 280mm na przodzie obudowy.

 

image

SZEREG UDOGODNIEŃ

Dyski HDD montowane są przy użyciu specjalnych sanek, a cała klatka na dyski może być umieszczona w jednym z dwóch miejsc oferowanych przez obudowę. Zaślepki gniazd rozszerzeń dzięki śrubkom użytym do montażu pozwalają na wielokrotne zmiany konfiguracji sprzętu. O sterylne warunki wewnątrz dbają filtry umieszczone na spodzie, górze i przodzie obudowy.

 

image
image