• OBUDOWA GENESIS IRID 503 ARGB V2 MICRO TOWER Z OKNEM USB 3.0

Symbol: Z29316
Brak towaru
314.86
314.86
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5901969425307
Banner

 

Poznaj Irid 503 ARGB! Przed Tobą niewielkich rozmiarów obudowa komputerowa typu micro tower, której funkcjonalność i zachwycający oko design zadowolą każdego użytkownika. Obudowę wykonano z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na efektywną pracę przez długie lata.

 

image

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Irid 503 ARGB posiada perforowany przód, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego, które pozwala mieć na oku pracujące komponenty. Obudowę wyposażono w cztery podświetlane wentylatory ARGB, które dzięki dołączonemu HUBowi mogą być podłączone pod płytę główną, obsługującą sterowanie podświetleniem z poziomu oprogramowania.

 

image

SZEROKA GAMA MOŻLIWOŚCI

Irid 503 ARGB umożliwia załączenie aż trzech dysków SSD oraz dwóch HDD. Obudowa obsługuje dwa standardy płyt głównych: Mini-ITX oraz Micro-ATX i daje swobodę w łączeniu ich z resztą komponentów.

 

image

FUNKCJONALNY PANEL Z USB 3.0

Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi, front obudowy został wzbogacony o jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack oraz przycisk pozwalający na sterowanie podświetleniem ARGB.

 

image

CHŁODZENIE CIECZĄ

Obudowa pozwala na zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości aż do 240mm ! Irid 503 ARGB daje szerokie spektrum możliwości chłodzenia!

 

image

TRZY FILTRY KURZOWE

O sterylne warunki wewnątrz obudowy dbają trzy filtry przeciwkurzowe, które umieszczono na górze, dole i przodzie. Dzięki temu nie musisz martwić się więcej o zbyt dużą ilość kurzu wokół komponentów.

 

PERFEKCYJNA ORGANIZACJA

W obudowie Genesis Irid 503 ARGB znajdziesz sporo miejsca za tacką na płytę główną oraz liczne, gumowe przepusty, dzięki którym doskonale zarządzisz okablowaniem.

image
image

ESTETYCZNE GNIAZDA ROZSZERZEŃ

Gniazda rozszerzeń posiadają przykręcane zaślepki i dzięki temu mogą być ponownie montowane. Otwieraj tylko to, co jest potrzebne i zakręcaj, gdy gniazdo zostanie puste. W Irid 503 ARGB wszystko zawsze ma wyglądać schludnie i zachwycająco.

image
image