• PODKŁADKA POD MYSZ GENESIS CARBON 400 XXL LOGO 800X300MM (PO TESTACH)

Symbol: Z31882PT
38.82
38.82
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z31882PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Genesis Carbon 400 XXL to podkładka pod mysz o białym kolorze wytworzona z doskonałej jakości materiałów. Rozmiar powierzchni podkładki to  800 x 300 mm, co  pozwoli Ci na pełną swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni gamingowej. Dzięki specjalnemu splotowi włókien podkładka zapewnia szybki poślizg i kontrolę myszy. Od teraz Twoje rozgrywki wejdą na jeszcze wyższy poziom.

image
image

ULEPSZONA POWIERZCHNIA TYPU SPEED I CONTROL

W modelu Genesis Carbon 400 XXL pierwszy raz zastosowaliśmy ulepszoną powierzchnię typu speed i control. Podkładka dzięki odpowiedniemu wyważeniu powierzchni pozwala na szybkie, ale i kontrolowane ruchy myszy tak, aby każdy osiągnął swój cel podczas grania.

image

PEŁNA STABILNOŚĆ

Podkładka posiada specjalnie zaprojektowaną gumową, spodnią warstwę antypoślizgową, która daje pewną stabilność na każdym podłożu. Dzięki temu, Genesis Carbon 400 XXL będzie dokładnie w tym miejscu, gdzie zaplanowałeś. Bez zbędnych nieoczekiwanych przesunięć po powierzchni blatu.

image

DOSTOSOWANA DO KAŻDEJ MYSZY

Genesis Carbon 400 XXL została przystosowana zarówno do myszek laserowych jak i optycznych. Od teraz możesz być pewien, że sensor twojej myszy będzie pracować sprawnie i bezproblemowo.

image

OBSZYTE KRAWĘDZIE

Krawędzie podkładki zostały zabezpieczone specjalnym obszyciem, którego zadaniem jest ochrona przed strzępieniem. Takie rozwiązanie pozwoli na utrzymanie podkładki w idealnej kondycji przez długi czas intensywnego użytkowania.

WODOODPORNA WARSTWA WIERZCHNIA

Powierzchnie Genesis Carbon 400 XXL wyposażyliśmy w wodoodporną warstwę wierzchnią. Już nie musisz się obawiać, gdy podczas rozgrywki coś się wyleje na podkładkę. Specjalna impregnacja warstwy wierzchniej gwarantuje, że woda nie zostanie wchłonięta, dzięki temu bezproblemowo zetrzesz rozlany płyn.

image
image

DWA WYMIARY

Seria Carbon 400 obejmuje podkładkę w wymiarze M (350 x 250 x 3 mm) oraz podkładkę w wymiarze XXL (800 x 300 x 3 mm).

image