• PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA NATEC DIPPER 12.1-15.6" Z CICHYM WENTYLATOREM, PODŚWIETLENIE, 2 USB

Symbol: Z24273
68.94
68.94
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969410235

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Zadbaj o temperatury z Natec Dipper

Poznaj Natec Dipper – podstawkę chłodzącą przeznaczoną dla laptopów o maksymalnej przekątnej 15,6”. Podświetlany wentylator o średnicy 200 mm schłodzi Twój sprzęt, zapewniający tym samym wyższą wydajność. Nie bez znaczenia jest też 6-stopniowa regulacja kąta nachylenia, dzięki której z łatwością dopasujesz Natec Dipper do swojego stylu pracy.

image
Cechy główne
image
Wydajna, dzięki wentylatorowi 200 mm

Natec Dipper to podstawka, która pozwoli Ci uporać się z rosnącymi temperaturami laptopa. Zadba o to w pełni podświetlany wentylator o średnicy 200 mm umieszczony wewnątrz. Jego prędkość obrotowa sprawia, że nie musisz obawiać się hałasu. W dzień lub w nocy – pracuj tak, jak lubisz. 

image
Dostosuj kąt nachylenia

Chcesz dopasować podstawkę do swoich potrzeb? Zrobisz to z łatwością dzięki 6-stopniowej regulacji kąta nachylenia. Nie musisz też obawiać się o stabilność. Dwa rozkładane elementy umieszczone w dolnej części podstawki zapewnią ją w każdej sytuacji. Z Natec Dipper Twój laptop pozostanie na swoim miejscu.

Cechy dodatkowe
image
Łatwe zasilanie

Zapomnij o dodatkowym zasilaczu. Natec Dipper zasilisz jednym z dwóch wbudowanych portów USB-A, a wszystko to za pomocą dedykowanego, dołączonego do zestawu przewodu. To proste.

image
Materiały, które mają znaczenie

O ile umieszczony w podstawce wentylator odpowiada za schłodzenie Twojego sprzętu, o tyle nie byłoby to możliwe bez metalowego panelu z otworami o optymalnej wielkości. Dzięki temu tłoczone powietrze przepływa przez podstawkę bez oporów, gwarantując szybkie schłodzenie laptopa. Oprócz tego metalowy panel pełni jeszcze jedną funkcję - zapewnia dużą wytrzymałość.

image