• PRZEDŁUŻACZ BĘBNOWY 50M 4X2P+Z, 16A, 3680W, PRZEWÓD 3X1.5MM H05VV-F ARMAC

Symbol: Z30289
Brak towaru
333.96
333.96
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5904722197121
image
image

Przedłużacze bębnowe ARMAC seria PB-AR

• 4 gniazda z uziemieniem,
• Wyłącznik termiczny,
• Wtyczka Uni-Schuko,
• Obracający uchwyt,
• Solidny ergonomiczny uchwyt,
• 4 rodzaje długości,
• Gwarancja 24 miesiące,
• Klasa szczelności IP20.

Przedłużacze bębnoweARMAC serii PB-AR to wzór połączenia maksymalnej funkcjonalności z najwyższą jakością wykonania, które wyznaczają na rynku nowy kierunek czerpiąc to co najlepsze z najnowszych technologii dostarczenia energii.

Seria ARMAC to praktyczne rozwiązanie zasilania dla osób, które potrzebują podłączyć małe urządzenia w garażu, na działce, kempingu, podczas remontu w jednym kompaktowym wydaniu.

Specjalny design i jaskrawe kolory sprawią, że produkt gwarantuje doskonałą widoczność, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

image
image

NIEZAWODNA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Seria PB-AR to perfekcyjne rozwiązanie do dostarczenia napięcia wszystkim Twoim urządzeniom w jednym miejscu.

Przedłużacze zostały uzbrojone w najtrwalsze przewody H05VV-F o izolacji i powłocePCV, która gwarantuje niezawodną pracę do+70°C, charakteryzujący się niezrównaną odpornością na ścieranie i rozciąganie.

Dzięki zastosowaniu pierwszorzędnego wyłącznika termicznego, możesz być spokojny o utrzymanie temperatury poniżej wartości dopuszczalnej. W przypadku przegrzania się obwodu nastąpi samoczynne rozłączenie się przedłużacza.

BEZKONKURENCYJNY I UNIWERSLANY

Kabel został zakończony wtyczką Uni-Schuko z uchem, która od wielu lat jest obowiązującym standardem w Polsce. Wtyczka dzięki swej ergonomicznej budowie ułatwia szybkie podłączenie i odłączanie od źródła zasilania.

Przedłużacz posiada cztery gniazda typu E, znajdujące się na boku wytrzymałego bębna, które zagwarantują stabilne działanie podłączonego sprzętu. Każde z nich wyposażone w przesłony ochronne, gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa przeciwprzepięciowego za sprawą bezpiecznika automatycznego.

image
image

W całej serii PB-AR zaimplementowaliśmy wyjątkową technologieEasyGO. Została zaprojektowana według najnowszych standardów, dzięki obracający się uchwyt gwarantuje szybkie i sprawne zwinięcie całego kabla bez niepotrzebnego plątania.

Co więcej autorska blokada obrotu bębna zapobiegnie samoczynnemu rozwijaniu się przewodu. Komfortowy gumowy uchwyt, zapewnia pewny chwyt przy przenoszeniu tego mobilnego rozwiązania zasilania.

image

KOMPAKTOWY I ERGONOMICZNY

Seria przedłużaczy bębnowych PB-AR posiada kompaktową konstrukcję, która ułatwia jego przechowywanie. Przedłużacze zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane metalowe stojaki, skutecznie uniemożliwiając przewrócenie się produktu, jednocześnie pozwalając na zawieszenie go w dowolnym miejscu.

Korpus i bęben przedłużacza zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, chroniącego przedłużacz przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniami w transporcie.

WIELE MOŻLIWOŚCI

Seria przedłużaczy bębnowych PB-AR oferuje 4 różne długości przewodu 20,30,40 oraz 50 m.
Model o długości przewodu 20m i przekroju 3x1mm2 dostarczy nam 4A i 920W przy kablu zwiniętym oraz 10A i 2300W przy kablu rozwiniętym.

Natomiast modele o długościach 30,40 i 50m i przekroju 3x1,5mm2 zapewniają 6A i 1380 W przy kablu zwiniętym oraz 16A i 3680W przy kablu rozwiniętym.

image
image

Stosując ten sprzęt Armac na zewnątrz nie powinno się go wystawiać bezpośrednio na działanie deszczu - nie jest odporny na nadmierne zawilgocenie i zapylenie. Powinien być wykorzystany wewnątrz pomieszczeń. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku zalania / nadmiernego zapylenia wyrobu.