• REJESTRATOR IP PLANET NVR-1615 OBSŁUGA 16 KAMER 5MP

Symbol: Z23967
Brak towaru
2944.31
2944.31
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605280273
Efektywne rozwiązanie do nadzoru dla małych i średnich firm

Planet NVR-1615 to 16 kanałowy sieciowy rejestrator video z wbudowanym systemem Linux, który z powodzeniem można stosować w restauracjach, sklepach detalicznych, magazynach itp. NVR-1615 obsługuje kamery IP o rozdzielczości do 5 megapikseli, z kodowaniem obrazu h.264, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość obrazu w monitoringu na żywo, oraz nagrywaniu i odtwarzaniu plików. Rejestrator umożliwia również wyświetlanie obrazu w jakości HD na dowolnym podłączonym kompatybilnym ekranie. Dwa wbudowane dyski twarde 4TB SATA III oraz interfejs e-SATA zapewniają większą pojemność na przechowywanie nagrań. Planet NVR-1615 został wyposażony w wiele funkcji wspomagających monitoring - wykrywa podejrzane zdarzenia, umożliwia wysyłanie powiadomienia e-mail po uruchomieniu alarmu i obsługuje zapis na serwerach FTP, HTTP oraz TCP. Rejestrator ten jest w stanie poprawić bezpieczeństwo monitorowanego obszaru. Co więcej, jest on w pełni kompatybilny z aplikacją mobilną oraz przeglądarką Internet Explorer w systemie Windows, co ułatwia dostęp do urządzenia.

Wyświetlanie obrazu o wysokiej rozdzielczości

NVR-1615 został wyposażony w port HDMI oraz VGA, co pozwala na podłączenie dwóch ekranów do podglądu obrazu na żywo. Rozwiązanie to eliminuje konieczność zakupu dodatkowego komputera, aby uzyskać podgląd obrazu z urządzenia. Poza tym rejestrator może być obsługiwany za pomocą myszy USB.

Zdalny podgląd w czasie rzeczywistym

Z rejestratorem Planet NVR-1615 jesteś w stanie wyszukać i zainstalować podłączone kamery za pomocą interfejsu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Oprócz interfejsu WWW, NVR-1615 obsługuje również oprogramowanie aCV3m dla smartfonów, co pozwala na połączenie się z urządzeniem w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Zarządzanie przez oprogramowanie CMS (Central Management System)

Oprogramowanie CMS rejestratora NVR-1615 może obsłużyć maksymalnie do 256 kanałów. Dzięki niskiej przepływności i nieograniczonemu zarządzaniu grupami, oprogramowanie CMS jest w stanie wyświetlić do 64 kanałów na jednym ekranie i łatwe przełączanie się między grupami z 256 kanałami w trybie podglądu na żywo, lub 16 kanałami na ekran w trybie odtwarzania. Oprogramowanie CMS doskonale nadaje się do nadzoru sieci sklepów handlowych przez Internet, dużych instalacji w środowisku sieci LAN, lub w systemach, w których centrum sterowania jest wykorzystywane do zarządzania wieloma rejestratorami NVR.