• REJESTRATOR IP PLANET NVR-820 OBSŁUGA 8 KAMER 5MP

Symbol: Z23918
Brak towaru
3364.93
3364.93
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213689956
Efektywne rozwiązanie do nadzoru

Planet NVR-820 idealnie nadaje się do wprowadzenia monitoringu IP wysokiej rozdzielczości w każdym przedsiębiorstwie, a także do uaktualnienia używanego systemu CCTV. Jest to 8 kanałowy rejestrator NVR, działający pod kontrolą systemu Linux, co zapewnia stabilną i wydajną pracę w szerokim zakresie zastosowań. Urządzenie zostało wyposażone w złącze HDMI, co pozwala na podłączenie monitora, wyświetlającego obraz w rozdzielczości FullHD. NVR-820 może być wykorzystany jako centrum sterowania i zarządzania maksymalnie 8 podłączonych kamer IP (zgodnych z ONVIF), tworząc inteligentne centrum nadzoru video. Wystarczy po prostu podłączyć kamery do rejestratora, aby zbudować system ochrony życia i mienia oparty na sieci IP. Planet NVR-820 umożliwia także przechowywanie nagrań na 2 dyskach twardych w celu późniejszej analizy. Materiały mogą być zapisywane bez potrzeby używania dodatkowego komputera PC, przez co użytkownicy otrzymują bezpieczny system monitoringu. Rejestrator jest w pełni zgodny z mobilnymi systemami operacyjnymi - iOS oraz Android, a także z przeglądarką Internet Explorer w systemie Windows.

Obsługa monitorów o wysokiej rozdzielczości

NVR-820 został wyposażony w złącza VGA i HDMI, co pozwala na podłączenie dwóch ekranów - jednego monitora lub telewizora o rozdzielczości FullHD (1920x1080) do podglądu obrazu z kamer i monitora VGA do sprawdzania stanu rejestratora w tym samym czasie. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowego komputera PC. NVR-820 może być obsługiwany za pomocą myszki i klawiatury USB lub bezprzewodowego kontrolera (sprzedawanego oddzielnie).

Zdalny podgląd obrazu w czasie rzeczywistym

Do rejestratora można podłączyć maksymalnie 8 kamer. Rejestrator NVR-820 zapewnia wysoką wydajność i płynne nagrania z wielu kamer. Użytkownicy mogą zdalnie podglądać obraz z kamer i nagrania przy pomocy przeglądarki internetowej lub dołączonego oprogramowania CMS.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Planet NVR-820 umożliwia uruchomienie kreatora instalacji, co przyda się szczególnie początkującym użytkownikom. Urządzenie obsługuje interfejs użytkownika oparty na WebUI, dzięki czemu administratorzy mogą zdalnie zarządzać urządzeniem za pomocą przeglądarki internetowej. Ponadto NVR-820 automatycznie wyszuka dostępne w lokalnej sieci kamery, upraszczając instalację. Połączenie wydajnego oprogramowania z wysokiej jakości sprzętem pozwoliło na stworzenie urządzenia, które nadaje się do zastosowań w różnych środowiskach.