• SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE AUDICTUS DOPAMINE PRO TWS ANC BEZPRZEWODOWE Z MIKROFONEM CZARNE

Symbol: Z31884
343.85
343.85
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969426090

 

Poznaj Audictus Dopamine PRO i daj się zaskoczyć niewiarygodną jakością dźwięku i zaawansowanym systemem redukcji hałasu! Zanurz się w pełni brzmienia, odetnij się od ulicznego zgiełku i ciesz się chwilą, która może trwać aż cztery godziny po jednorazowym naładowaniu słuchawek!

image
image

NOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Wysokiej klasy 10 mm przetworniki neodymowe to gwarancja bogatego dźwięku pozbawionego szumu i zniekształceń. Przetworniki zachwycą niezwykle głębokim basem i zapewnią idealne odwzorowanie zarówno niskich, jak i wysokich tonów.

 

AKTYWNE TŁUMIENIE SZUMÓW

Funkcja ANC pozwoli Ci wygodnie wyciszyć dźwięki dochodzące z otoczenia. Zaawansowane przetworniki wytwarzają dopracowany sygnał tłumiący szumy, dzięki czemu skutecznie odizolujesz się od uciążliwego hałasu.

 

image

DŁUGIE GODZINY ODTWARZANIA

Jedno ładowanie to 4 godziny relaksu przy muzyce. Bezprzewodowe etui ładujące pozwala na kolejne 16 godzin odtwarzania i działa z ładowarkami ze złączem USB-C. Gdy stan baterii jest niski, słuchawki wyemitują sygnał dźwiękowy, który natychmiast poinformuje Cię o konieczności ich naładowania.

 

image

STABILNE POŁĄCZENIE

Audictus Dopamine PRO obsługują technologię Bluetooth 5.1, która zapewni niezawodne połączenie pomiędzy telefonem a słuchawkami. Co więcej, tryb niskiego opóźnienia sprawi, że słuchawki zadowolą również graczy. Wydajny chipset nie zawiedzie Cię nawet wtedy, gdy schowasz swój telefon do kieszeni czy plecaka.

ZAWSZE Z TOBĄ

Wodoodporność IPX4 to gwarancja, że słuchawkom nie zaszkodzi ani pot ani pryskająca woda. Dzięki temu, Dopamine PRO dotrzymają Ci kroku także podczas uprawiania sportu.

image

WBUDOWANY MIKROFON

Wbudowany mikrofon zbierze Twój głos podczas konwersacji, dzięki czemu rozmówca usłyszy wszystko to, co chcesz mu przekazać. Dodatkowo, funkcja aktywnego tłumienia szumów zapewni, że głos rozmówcy będzie dla Ciebie słyszalny nawet w głośnych miejscach.

 

image

IDEALNIE DOPASOWANE

Im lepiej dopasowane słuchawki, tym lepsza redukcja hałasu. Z Dopamine PRO do wyboru masz trzy rozmiary miękkich silikonowych końcówek, które pozwolą Ci idealnie dostosować ich wielkość do swoich uszu i cieszyć się najlepszą jakością dźwięku. Dodatkowo, pianki z pamięcią kształtu (memory foam) idealnie dopasują się do kształtu ucha i zapewnią wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania.