• SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS NEON 600 RGB Z MIKROFONEM PODŚWIETLENIE BIAŁE (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z31903UO
160.92
160.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z31903UO

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

 

Neon 600 RGB to dedykowane graczom przewodowe słuchawki, dzięki którym staniesz się prawdziwym łowcą polującym na swoich przeciwników. Precyzyjnie ujęcie najmniejszych szczegółów takie jak: wirtualne kroki czy spadające łuski sprawią, że będziesz zawsze o jeden krok przed Twoim przeciwnikiem. Najwyższy poziom komfortu i topowe wykonanie Neon 600 RGB pozwolą zwyciężać w prawdziwie wielkim stylu.

Zdobądź pewny element przewagi i postaw na Neon 600 RGB.

image

PODŚWIETLENIE RGB

Bądź unikalny, wyróżnij się na gamingowym polu bitwy i pokaż swój styl za pomocą podświetlenia w  6 kolorach lub odcieniach tęczy z palety RGB. Ten hipnotyzujący efekt posiada aż dziewięć trybów podświetlenia, dzięki czemu Neon 600 RGB sprawi, że Twoje zwycięstwa nabiorą charakteru.

 

image

MISTRZOWSKIE WYKONANIE

Zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Genesis Neon 600 RGB posiadają wygodny, elastyczny pałąk, który idealnie dostosuje się do każdego kształtu głowy. Tekstylny przewód zagwarantuje ochronę przed uszkodzeniami, dzięki czemu słuchawki posłużą Ci przez długie lata.

 

image

DŹWIĘK WART KAŻDEGO ZWYCIĘSTWA

Neon 600 RGB wyposażono w wysokiej klasy przetworniki 50 mm, które gwarantują czysty i wyrazisty dźwięk. Ponadto, przetworniki zapewnią szerokie pasmo przenoszenia na poziomie 20 - 20 000 Hz, dostarczając niesłychanie mocne basy i specjalnie zoptymalizowany dźwięk dla potyczek gamingowych.

 

image

DWIE WERSJE KOLORYSTYCZNE

Neon 600 RGB występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni i bieli. Dzięki temu, jeszcze bardziej dopasujesz sprzęt do swojego stylu i nadasz niepowtarzalnego klimatu swojemu stanowisku.

 

image

INTUICYJNE STEROWANIE

Ergonomiczne sterowanie umieszczone na słuchawce zapewnia stały i wygodny dostęp do funkcji regulacji głośności. Intuicyjny i przyjemny w dotyku potencjometr pozwoli Ci błyskawiczne dostosować poziom głośności do Twoich potrzeb.

WYSOKIEJ KLASY MIKROFON

Kluczem do zwycięstwa w rozgrywkach zespołowych jest szybka i skuteczna komunikacja w zespole. Neon 600 RGB zostały uzbrojone w najwyższej jakości dookólny mikrofon, który zapewni krystalicznie czysty przekaz informacji na polu walki. Dzięki elastycznej konstrukcji pałąka, mikrofon można ustawić w najbardziej komfortowej pozycji dla gracza.

image
image