• SWITCH KVM PLANET KVM-210-16 16X HDB-15 RACK

Symbol: Z24076
Brak towaru
1368.67
1368.67
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605282284
Łatwo kontroluj serwery z elastycznością

PLANET oferuje idealne korporacyjne 16-portowe rozwiązanie przełączające KVM dla serwerowni firmy lub obiektów testowych. 16-portowy przełącznik KVM KVM-210-16 wyposażony jest w opatentowaną konstrukcję złącza USB i PS / 2, przyjaznego dla użytkownika narzędzia OSD i funkcji łańcuchowej. Rozwiązanie przełącznika KVM pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na stole i stojaku dla użytkowników, a także zaoszczędzić na kosztach wielu klawiatur, myszy i monitorów.

Przełączanie komputera

Istnieją trzy dogodne metody dostępu do dowolnego komputera podłączonego do instalacji:

- Przycisk wyboru portu
- Klawisze skrótów na klawiaturze
- OSD (wyświetlanie na ekranie)

Elastyczny wyświetlacz LED

Można sprawdzić stan komputera na przedniej diodzie LED KVM-210-16. "Czerwony" oznacza, że ??komputer jest podłączony do odpowiedniego portu, a "Zielony" oznacza, że ??komputer podłączony do odpowiedniego portu jest aktywny.

Zabezpieczenie hasłem dwupoziomowym

Dwupoziomowe zabezpieczenia hasłem uprawniają tylko jednego użytkownika i administratora z osobnym profilem dla każdego użytkownika.

Łatwa instalacja

Po prostu podłącz kable do odpowiednich portów. Nie ma oprogramowania do skonfigurowania i żadnych niezgodnych problemów. Działa na wielu platformach operacyjnych, takich jak Windows, Linux, Mac, Sun itp.

Potężna obsługa myszy / klawiatury

W obecnych aplikacjach komputerowych mysz stała się nieodzownym urządzeniem. KVM-210-16 w pełni obsługuje wszystkie modele myszy PS / 2 dostępnych na rynku. KVM obsługuje również port klawiatury PS / 2 zestawu kodowego 1/2/3, a ponadto pozwala używać KVM do wszystkich rodzajów serwerów, komputerów lub ich kombinacji.