• SWITCH PLANET FGSD-1008HPS 8X 100BASE-TX POE+/2X GIGABIT TP/SFP WEB SMART FAST ETHERNET

Symbol: Z24015
Brak towaru
653.13
653.13
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605281034
Ekonomiczne rozwiązanie dla infrastruktury systemów monitoringu video Planet FGSD-1008HPS jest szczególnie przeznaczony dla rosnącego sektora rozwiązań do monitoringu IP - dzięki możliwości zasilania kamer kompatybilnych ze standardem 802.3at PoE. Switch Planet zapewnia wysoką wydajność oraz inteligentne funkcje PoE, które są dostępne za pośrednictwem 8 portów 10/100 BaseT RJ-45 (do 30 W na port). Dodatkowe 2 Gigabitowe interfejsy TP/SFP zapewniają szybką transmisję nagrań oraz zdjęć pochodzących z systemu monitoringu.
Doskonale zintegrowane rozwiązanie dla kamer IP oraz rejestratorów NVR W odróżnieniu do standardowych switchy do zastosowań w systemach monitoringu, które są wyposażone w 12 lub 24 porty PoE, FGSD-1008HPS ma 8 portów 802.3at, dzięki czemu nadaje się do średnich i dużych systemów monitoringu, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dzięki wysokiej wydajności i całkowitemu budżetowi mocy PoE wynoszącemu 125 W, switch może zasilać 8 kamer IP oraz zapisywać je na 8-kanałowym rejestratorze NVR. Taki zestaw może być łatwo zarządzany i obsługiwany lokalnie, lub zdalnie - przez Internet.
Inteligentny wskaźnik LED pokazujący wykorzystanie PoE w czasie rzeczywistym FGSD-1008HPS pomaga użytkownikom w łatwym i skutecznym monitorowaniu stanu zużycia energii PoE dzięki wykorzystaniu wskaźnika LED. Frontowy panel dysponuje 4 diodami, które wskazują zużycie na poziomie 30 W, 60 W, 90 W oraz 120 W.
Solidne funkcje w warstwie 2 Planet FGSD-1008HPS wspiera zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak dynamic port link aggregation, Spanning Tree Protocol, IGMP Snooping v1/v2, bandwitch control oraz oraz ochronę na poziomie warstwy 2 / warstwy 4. Switch zapewnia też obsługę technologii IEEE 802.1Q tagged VLAN, oraz port-based VLAN i MTU VLAN. Maksymalna dozwolona liczba VLAN to 30. Planet FGSD-1008HPS nie tylko pozwala na działanie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów, ale również obsługuje połączenia fail-over.
Elastyczne i rozszerzalne rozwiązanie FGSD-1008HPS zapewnia 2 dodatkowe porty Gigabit TP / SFP combo, które wspierają interfejsy 10/100/1000 BaseT RJ-45. Pozwala to na podłączenie urządzeń magazynujących, takich jak rejestratory NVR lub dyski sieciowe NAS w celu łatwiejszego zapisywania danych. Poza tym możliwe jest wykorzystanie slotów SFP do podłączenia transceiverów światłowodowych 1000Base-SX/LX SFP, które umożliwiają łączność z systemem monitoringu na dużych odległościach. Dystans może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód Multi-Mode) lub nawet 10/20/30/40/50/60/70/120 km (światłowód Single-Mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie switcha w centrach danych.
Porty RJ45 10/100Mbps 8 x port RJ45 10/100BASE-TX Auto-MDI/MDI-X
Porty RJ45 1000Mbps 2 x port RJ45 10/100/1000BASE-T Auto-MDI/MDI-X
Interfejs SFP/mini-GBIC 2 x slot SFP 1000BASE-X SFP (Port od 9 do10)
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Przepustowość matrycy 5.6Gbps / non-blocking
Wydajność przełącznika 4.16Mpps przy 64 bajtach
Tabela adresów MAC 4 000, Automatyczne badanie i starzenie się adresów MAC
Bufor danych 2.75Mb, wbudowana pamięć buforów pakietów
Kontrola przepływności pakietów IEEE 802.3x Pause frame - Full-duplex
Back pressure - Half-duplex
Max. wielkość pakietu danych 1536 Bajtów
Przycisk Reset Naciśnięcie < 5 sec: Restart systemu
Naciśnięcie > 5 sec: Powrót do ustawień fabrycznych
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 330 x 155 x 43.5 mm, wysokość 1U
Waga 1.5kg
Diody LED System:
Zasilanie (Zielona)

Interfejs RJ45 10/100BASE-TX (Port od 1 do 8):
10/100Mbps Łączenie / działanie (Zielona)
Zasilanie PoE w użyciu (Pomarańczowa)

Interfejs T RJ45 / SFP 10/100/1000BASE (Port od 9 do 10):
Łączenie / działanie (Zielona)
100/1000Mbps (Zielona)

Zasilanie PoE w użyciu
30W, 60W, 90W, 120W (Pomarańczowa)
Kompatybilne kable sieciowe Skrętka:
10BASE-T: Drut UTP 2 żyłowy Kat 3, 4, 5 - do 100 metrów
100BASE-TX: Drut UTP 4 żyłowy Kat 5, 5e - do 100 metrów
1000BASE-T: Drut UTP 4 żyłowy Kat 5e, 6 - do 100 metrów

Kable światłowodowe:
1000BASE-SX:
50/125µm lub 62.5/125µm, wielomodowy - do 550m (w zależności od modułu SFP)
1000BASE-LX:
9/125µm jednomodowy - do 10/20/30/40/50/70/120km (w zależności od modułu SFP)
Wymogi zasilania 100~240V AC, 50/60Hz, 2A
Zużycie / dyssypacja zasilania Max. 150 Wat / 511BTU
Odporność na wyładowania statyczne Wyładowania kontaktowe 8KV DC
Wyładowania w powietrzu 8KV DC
Standard PoE IEEE 802.3af / 802.3at PoE / PSE
Typ zasilania PoE End-Span
Moc wyjściowa PoE Na dany port 52V DC, Max. 30.8 Wat
Układ pin-ów zasilania 1/2(+), 3/6(-)
Całkowity budżet zasilania PoE 125 Wat (max.)
Max. ilość zasilanych urządzeń klasy 2 (7 Wat) 8
Max. ilość zasilanych urządzeń klasy 3 (15.4 Wat) 8
Max. ilość zasilanych urządzeń klasy 4 (30 Wat) 4
Zarządzanie portami Włącz / Wyłącz port
Wybór trybu Auto-negotiation 10/100/1000Mbps dla połączeń full lub half duplex
Włącz / Wyłącz kontrolę przepływności pakietów
Kontrola przepustowości / kontrola ochrony przed "burzą broadcastową"
Status Portu Tryb Speed Duplex
Status połączenia
Status kontroli przepływności
Status auto negotiation
Port Mirroring TX / RX / Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN, do 30 grup VLAN spośród 4094 VLAN IDs
Port-based VLAN, do 10 grup VLAN
MTU VLAN
QoS Umożliwia przypisanie niskiego / wysokiego priorytetu danemu portowi
FIFO, All-High-before-Low, Weight-Round-Robin QoS policy
Funkcje bezpieczeństwa Kontrola blokowania adresów MAC (MAC address binding)
Filtrowanie TCP & UDP
Spanning Tree Protocol STP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
RSTP, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
Agregacja linków Obsługa 2 grup 4-portowego trunk (wspólnego łącza) 10/100BASE-TX Obsługa 1 grupy 2-portowego trunk (wspólnego łącza) 10/100/1000BASE-T
DHCP Relay DHCP Relay Agent / DHCP Relay Server
Konfiguracja PoE Status PoE / Ustawienia danego portu PoE / Sekwencja PoE
Kopia zapasowa konfiguracji Kopia zapasowa konfiguracji urządzenia / przywrócenie zapisanych ustawień przy użyciu Interfejsu Web
IGMP Snooping IGMP (v1 / v2) Snooping, do 32 grup Multicast s
Interfejs zarządzania Oparty na przeglądarkach web (protokół HTTP)
SNMP v1 / v2c
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u Fast Ethernet
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x Full-duplex flow control
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1p QoS
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus
Temperatura Robocza: 0~50°C
Składowania: -10~70°C
Wilgotność Robocza:5~95%
Składowania: 5~95% (bez kondensacji)