• SWITCH PLANET GS-5220-16S8C 24X 1GB BASE-X SFP/8X TP ZARZĄDZALNY L2+ GIGABIT ETHERNET

Symbol: Z23968
Brak towaru
2187.20
2187.20
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605280327
Rozwiązanie do komunikacji na dużych dystansach Najnowszy zarządzalny switch warstwy Planet GS-5220-16S8C zapewnia wysoką wydajność i sprzętowy statyczny routing IPv4 / IPv6 warstwy 3 oraz 24 porty 100/1000Base-X dual-speed SFP w obudowie 1U. Dzięki tym funkcjom switche są w stanie łączyć się z różnymi sieciami VLAN i różnymi adresami IP w celu utworzenia bezpiecznej sieci, elastycznego zarządzania i instalacji o dużym zasięgu. Dzięki światłowodowym slotom switch może współpracować z odpowiednimi transceiverami SFP aby zapewnić łączność na dystansie nawet 120 km poprzez łącze światłowodowe. Switch nadają się idealnie do sieci w małych i średnich firmach, kampusów, przedsiębiorstw i dużych grup roboczych poprzez zapewnianie wysokiej wydajności, przystępności, łączności na dużych odległościach i stabilnej jakości połączenia. Inteligentny mechanizm diagnozy SFP Sloty SFP w GS-5220-16S8C obsługują transceivery światłowodowe 1000Base-SX / LX lub 100Base-FX, odległość może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód multi-mode) lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód single-mode lub WDM). Sloty obsługują też funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która umożliwia łatwe monitorowanie parametrów pracy urządzenia SFP takich jak optyczna moc wejściowa/wyjściowa, temperatura, ładunek lasera i zasilanie transceivera w czasie rzeczywistym. Skuteczne alarmy dla lepszej ochrony GS-5220-16S8C oferuje funkcję powiadamiania alarmem w przypadku wystąpienia awarii, co pozwala na ostrzeganie użytkowników. Dzięki tej funkcji użytkownicy nie muszą tracić czasu na szukanie miejsca, w którym nastąpiła usterka. Pomaga to zaoszczędzić czas i zasoby ludzkie. Rozwiązanie dla sieci IPv6 W obliczu coraz większej liczby kamer IP i bezprzewodowych punktów dostępowych rozmieszczonych w różnych lokalizacjach, coraz więcej urządzeń obsługuje protokół IPv6 sieci następnej generacji. Poprzez obsługę protokołów IPv4 oraz IPv6, a także wielu funkcji zarządzania z przyjaznymi interfejsami, GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR to najlepszy wybór do wdrożenia protokołu IPv6 w sieciach monitoringu IP i u dostawców usług bezprzewodowych. Routing VLAN IPv4 oraz IPv6 warstwy 3 dla bezpiecznego i elastycznego zarządzania Switch GS-5220-16S8C nie tylko zapewnia wysoką wydajność transmisji i doskonałe technologie w warstwie 2 i warstwie 4, ale także funkcje routingu warstwy 3 IPv4 / IPv6 VLAN, co pozwala łączyć się z różnymi sieciami VLAN i różnymi adresami IP w celu utworzenia bezpiecznej sieci, elastycznego zarządzania i instalacji o dużym zasięgu. Solidne funkcje warstwy 2 GS-5220-16S8C obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamic link port aggregation, Q-in-Q VLAN, private VLAN, protokół Multiple Spanning Tree (MSTP) oraz kontrolę pasma QoS warstwy 2 do warstwy 4 oraz IGMP/MLD Snooping.. Agregacja portów pozwala na funkcjonowanie szybkich magistral, poprzez połączenie wielu portów. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) to protokół warstwy 2, który umożliwia zdobycie informacji na temat urządzeń sąsiadujących w lokalnej domenie broadcast. Wysoki poziom bezpieczeństwa GS-5220-16S8C oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) IPv4/IPv6 warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Narzędzie to może być wykorzystywane do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również autoryzację użytkowników i urządzeń 802.1X opartą na portach / adresach MAC, która może być wdrożona razem z RADIUS w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie portu i blokowania nieupoważnionych użytkowników. Ponadto GS-5220-16S8C zapewnia funkcje DHCP Snooping, IP Source Guard oraz Dynamic ARP Inspection aby zapobiegać atakom IP snooping i odrzucać pakiety ARP z nieprawidłowym adresem MAC. Administratorzy mogą łatwo i szybko konstruować wysoce bezpieczne sieci firmowe. Przyjazne i bezpieczne zarządzanie Aby zwiększyć efektywność działania, switch GS-5220-16S8C został wyposażony w konsolę z dostępem przez interfejs sieciowy i SNMP. Dzięki wbudowanemu internetowemu interfejsowi zarządzania, GS-5220-16S8C oferują łatwe w użyciu funkcje konfiguracji opcji systemowych. Switch te obsługują protokół SNMP i mogą być zarządzane przez dowolne oprogramowanie oparte na standardzie SNMP v1 i v2. Tekstowy tryb zarządzania może odbywać się przez Telnet. Ponadto switch oferuje bezpieczny zdalny tryb zarządzania, dzięki wsparciu SSH, SSL i SNMPv3, co pozwala na szyfrowanie zawartości pakietów podczas każdej sesji.
Porty RJ45 10/100/1000BASE-T 8 x port RJ45 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X, współdzielone z portami od 1 do 8
Interfejs SFP/mini-GBIC 24 x slot SFP 100/1000Base-X dual-speed
Port seryjny 1 x port seryjny RS-232-na-RJ45 115200, 8, N, 1)
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Przepustowość matrycy 48Gbps / non-blocking
Wydajność przełącznika (pakiety na sekundę) 35.7Mpps przy pakietach 64 bajtowych
Tabela adresów MAC 16 000, automatyczne badanie I starzenie się adresów MAC
Bufor danych 16Mb
Kontrola przepływności pakietów Back Pressure - Half Duplex
IEEE 802.3x Pause Frame - Full Duplex
Wielkość ramy pakietów Jumbo 10 000 bajtów
Przycisk Reset Naciśnięcie < 5 sec: Restart systemu
Naciśnięcie > 5 sec: Przywrócenie do ustawień fabrycznych
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 440 x 200 x 44.5 mm, wysokość 1U
Waga 2745g
Diody LED System:
Zasilanie (Zielona)
Awaria zasilania (Czerwona)
Wentylator (Czerwona)

Dany interfejs RJ45 10/100/1000T RJ45 (Port od 1 do 8):
1000Mbps, Łączenie / działanie (Zielona)
10/100Mbps, Łączenie / działanie (Pomarańczowa)

Dany interfejs SFP 100/1000Mbps (Port od 1 do 24):
1000Mbps, Łączenie / działanie (Zielona)
100Mbps, Łączenie / działanie (Pomarańczowa)
Wymogi zasilania 100~240V AC, 50/60Hz
Zużycie / dyssypacja energii 45W / 153 BTU (max.)
Odporność na wyładowania statyczne 6KV DC
Zarządzanie portami Włącz / Wyłącz port
Wybór trybu Auto-negotiation 10/100/1000Mbps dla połączeń Full- lub Half-duplex
Włącz / Wyłącz kontrolę przepływności pakietów
Status Portu Tryb Speed Duplex
Status połączenia
Status kontroli przepływności
Status auto-negotiation
Status trunk (wspólnego łącza)
Port Mirroring TX / RX / Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged based VLAN
Q-in-Q tunneling
Private VLAN Edge (PVE)
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Voice VLAN
IP Subnet-based VLAN
MVR (Multicast VLAN Registration)
Do 255 grup VLAN, spośród 4095 VLAN ID
Agregacja Linków IEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
Obsługa 12 grup 8-portowego trunk (wspólne łącze)
Spanning Tree Protocol STP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
RSTP, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
MSTP, IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
QoS Klasyfikacja ruchu sieciowego, ścisły priorytet i WRR
8-poziomowy priorytet przełączania
- Numer portu
- Priorytet 802.1p
- 802.1Q VLAN tag
- pole DSCP/TOS w pakiecie IP
IGMP Snooping IGMP (v1 / v2 / v3) Snooping, do 255 grup multicast
Obsługa trybu IGMP Querier
MLD Snooping MLD (v1 / v2) Snooping, do 255 grup multicast
Obsługa trybu MLD Querier
Lista kontroli dostępu (ACL) ACL party na adresie IP / MAC
Obsługa do 256 wpisów
Kontrola przepustowości Kontrola przepustowości danego portu:
Ingress: 100Kbps~1000Mbps
Egress: 100Kbps~1000Mbps
Interfejs IP Max. 128 interfejsów VLAN
Tabela routingów Max. 32 wpisów routingowych
Protokoły routingu IPv4 software Static Routing
IPv6 software Static Routing
Podstawowe interfejsy zarządzania Przeglądarki Web (protokół HTTP), Telnet, SNMP v1, v2c, konsola
Interfejsy zarządzania z szyfrowaniem / zabezpieczeniami SSH, SSL, SNMP v3
Protokoły SNMP obsługiwane przez MIB RFC 1213 MIB-II
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 1643 Ethernet MIB
RFC 2863 Interface MIB
RFC 2665 Ether-Like MIB
RFC 2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9)
RFC 2737 Entity MIB
RFC 2618 RADIUS Client MIB
RFC 2863 IF-MIB
RFC 2933 IGMP-STD-MIB
RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB
RFC 4292 IP Forward MIB
RFC 4293 IP MIB
RFC 4836 MAU-MIB
IEEE 802.1X PAE
LLDP
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T
IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
IEEE 802.1p Class of service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1X port authentication network control
IEEE 802.1ab LLDP
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
FRC 3810 MLD version 2
Temperatura Robocza: 0~50°C
Składowania: -10~70°C
Wilgotność Robocza: 5~95%
Składowania: 5~95% (bez kondensacji)