• SWITCH PLANET IGS-620TF 4X 1GB BASE-T/2X 1GB BASE-X SFP NIEZARZĄDZALNY PRZEMYSŁOWY GIGABIT ETHERNET

Symbol: Z24240
Brak towaru
792.16
792.16
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213689536
Elastyczne, niezawodne i przemysłowe rozwiązanie rozszerzania zasięgu sieciowego PLANET IGS-620TF to przemysłowy, 6-portowy, pełny przełącznik Gigabit Ethernet zapewniający niezablokowaną wydajność pracy z przewodami i dużą elastyczność w rozszerzaniu Gigabit Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych. Zapewnia 4-portową 10/100 / 1000Base-T RJ-45 miedzianą i 2 dodatkowe 100 / 1000Base-X światłowodowe interfejsy SFP dostarczane w wytrzymałej obudowie IP30 z redundantnym systemem zasilania. IGS-620TF doskonale nadaje się do zastosowań we wdrażaniu systemu nadzoru i zabezpieczania sterowania i usług bezprzewodowych w wymagających warunkach klimatycznych o szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni C. Łącza światłowodowe umożliwiają rozszerzenie wdrożenia sieciowego Dwa gniazda SFP są kompatybilne ze standardem 100Base-FX lub 1000Base-SX / LX / WDM poprzez światłowodowe transceivery SFP (Small Form Factor Pluggable). Optyczna przepustowość światłowodowa zapewnia przepustowość wszystkim węzłom podłączonym do sieci, a zasięg Gigabit Ethernet można przedłużyć z 550 metrów (światłowód wielomodowy) do 10/20/30/40/50/70/120 kilometrów ( Kabel światłowodowy jednomodowy), również odległość Fast Ethernet można wydłużyć z 2 km (światłowód wielomodowy) do 20/40/60 kilometrów (jednomodowy kabel światłowodowy). Są dobrze dostosowane do zastosowań w fabrycznych centrach danych i dystrybucjach Regulowany 6-portowy tryb przełączania lub 4 + 2 Fibre Redundant Mode Dwa gniazda SFP umożliwiają zmianę trybu pracy za pomocą wbudowanego przełącznika DIP. Poprzez wbudowany przełącznik DIP, IGS-620TF może być skonfigurowany jako 6-portowy przełącznik ethernetowy lub tryb redundantny 4 + 2. Dzięki 6-portowemu trybowi przełączania, IGS-620TF może działać w trybie Store-and-Forward z wysoką wydajnością; z drugiej strony, gdy jest w trybie nadmiarowości 4 + 2, zapewnia szybką redundancję łącza dla wysoce krytycznych aplikacji Ethernet. Tryb redundantny obsługuje również funkcję automatycznego odzyskiwania. Jeśli port docelowy pakietu jest połączeniem w dół, przesyła pakiet do innego portu pary kopii zapasowych. Wzmocniony ekologicznie projekt IGS-620TF jest wyposażony w metalową obudowę typu slim IP30, która ułatwia instalację w ciężkich, wymagających warunkach przemysłowych. Dzięki ochronie obudowy przemysłowej IP30, IGS-620TF zapewnia wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i silne przepięcia elektryczne, które zwykle występują na podłogach roślin lub w szafkach sterowniczych po stronie krawężnika. Będąc w stanie pracować w zakresie temperatur od -40 do 75 stopni C, IGS-620TF może być umieszczony w prawie każdym trudnym środowisku. IGS-620TF umożliwia również montaż na szynie DIN lub na ścianie w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Wygodny i niezawodny system zasilania Aby zwiększyć niezawodność i elastyczność działania, IGS-620TF jest wyposażony w dwa złącza wejściowe prądu stałego do redundantnej instalacji zasilania. Posiada również zintegrowane źródło zasilania o szerokim zakresie napięć (12 do 48 V prądu stałego lub 24 V prądu przemiennego) dla aplikacji o wysokiej dostępności na całym świecie wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.
Port RJ45 10/100/1000Base-T 4 x port RJ45 10/100/1000Base-T TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation (Port od 1 do 4)
Interfejs SFP / mini-GBIC 2 sloty SFP 1000Base-SX/LX/BX (Port od 5 do 6)
Kompatybilne ze standardem SFP 100Base-FX
Przełącznik DIP DIP-1: Port 5 SFP 1000Base-X (domyślny) / 100Base-FX
DIP-2: Port 6 SFP 1000Base-X (domyślny)/ 100Base-FX
DIP-3: Tryb przełącznika / Fiber Redundant
Złącze Zdejmowana 6-pinowa listwa zaciskowa
Pin 1/2 do zasilania 1; Pin 3/4 do sygnału alarmowego; Pin 5/6 do zasilania 2
Alarm Jedno wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania
Prąd przekaźnika alarmowego: 1A przy 24V DC
Dioda LED 3 x Dioda LED systemu i zasilania:
• Zielona: Zasilanie DC 1
• Zielona: Zasilanie DC 2
• Zielona: Awaria zasilania

2 x Dioda LED danego portu RJ45 (Port od 1 do 4):
• Zielona: 1000Mbps Łączenie / działanie
• Pomarańczowa:100Mbps Łączenie / działanie

1 x Dioda LED slotu mini-GBIC (Port 5 and Port-6):
• Green: LNK/ACT
Odporność na wyładowania statyczne 6KV DC
Odporność na wyładowania przejściowe 6KV DC
Obudowa Metalowa, IP30
Montaż Naścienny, zestaw szyn DIN
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 135 x 87 x 32mm
Wymogi zasilania 12~48V DC lub 24V AC
Redundantne zasilanie z funkcją ochrony odwrotnej polaryzacji
Zużycie/ dyssypacja energii 7.2 Wat / 24BTU
Kompatybilne kable sieciowe Drut (skrętka) LAN
10Base-T: 2-żyłowa UTP KAT. 3, 4, 5, do 100m
100Base-TX: 2- żyłowa UTP KAT. 5, 5e do 100m
1000Base-T: 4- żyłowa UTP KAT. 5e, 6 do 100m
Kabel światłowodowy
1000Base-SX:
50/125µm lub 62.5/125µm, wielomodowy kabel optyczny do 550m
1000Base-LX:
9/125µm, jednomodowy kabel optyczny do 10/20/30/40/50/70/120 km (zależy od modułu / wkładki SFP)
100Base-FX:
• 50/125µm lub 62.5/125µm, wielomodowy kabel optyczny do 2km
• 9/125µm , jednomodowy kabel optyczny do 20/40/60 km (zależy od modułu / wkładki SFP)
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Tabela adresów MAC 1K
Kontrola przepływności Back Pressure - Half Duplex
IEEE 802.3x Pause Frame - Full Duplex
Przepustowość matrycy 12Gbps
Wydajność przełącznika (pakiety na sekundę) 8.93Mpps przy 64 bajtach
Max. wielkość ramki pakietów Jumbo 9216 bajtów
Obsługiwana przepustowość SX/LX: 2000Mbps (Full-duplex)
FX: 200Mbps (Full-duplex)
TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
Zgodność z przepisami FCC Part 15 Class A, CE
Test stabilności IEC60068-2-32(Upadek)
IEC60068-2-27(Wstrząsy)
IEC60068-2-6(Wibracje)
Temperatura Robocza: -40~75°C
Składowania: -40~75°C