• SWITCH PLANET ISW-511TS15 4X 100BASE-TX/1X 100BASE-FX NIEZARZĄDZALNY PRZEMYSŁOWY FAST ETHERNET

Symbol: Z24145
Brak towaru
532.78
532.78
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213688300
ISW-511TS15 - 4 portowy przemysłowy switch 10/100Base-TX z portem 1-Port 100Base-FX i możliwością pracy w szerokim zakresie temperatur (-40 ~ 75° C) Wygodny w obsłudze i solidnie wykonany switch przemysłowy PLANET uaktualnił model ISW-511TS15, dzięki czemu możliwa jest praca w środowiskach o szerokim zakresie temperatur. Litera "T" (ISW-511TS15) w nazwie modelu oznacza, że może on pracować w zakresie temperatur od -40 do 75° C. Jak wiadomo, temperatura w wielu miejscach i krajach świata jest niższa niż -10° C, dlatego model ISW-511TS15 będzie odpowiednim produktem do transportu, produkcji, zapewniania bezpieczeństwa i nadzoru wdrożeń sieciowych w ciężkich warunkach. Planet ISW-511TS15 zapewnia również wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektryczne, które zdarzają się miejscach instalacji otoczonych przez rośliny lub w szafach sterowania ruchem. Większy dystans i elastyczność instalacji Planet ISW-511TS15 został wyposażony cztery porty 10/100Base-TX Auto-Negotiation, jeden port 100Base-FX i interfejs SC multi-mode 100Base-FX, pozwalający na transmisję na odległości do 2 km. Urządzenie idealnie nadaje się do wdrożenia w sieciach oddalonych od siebie w niewielkiej odległości. Łatwa instalacja i szeroki zakres zużycia mocy Planet ISW-511TS15 został zaprojektowany do montażu na szynie DIN lub montażu panelowego, co pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni montażowej. Urządzenie zawiera zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie. Oferuje on również podwójny port wejścia zasilania o odwracalnej polaryzacji z 12V DC do 48V DC dla zastosowań wymagających podwójnych wejść zasilania lub zasilania zapasowego.
Interfejs Ethernet Porty Ethernet
4 x port RJ45 10/100Base-TX, auto-negotiation, auto-MDI / MDI-X

Kompatybilne kable sieciowe
10Base-T: 2-żyłowe kable LAN UTP Kat. 3, 4,5 (Dystans do 100m., maks.)
100Base-TX: 2-żyłowe kable LAN UTP Kat. 5 (Dystans do 100m., maks.)
Interfejs optyczny Interfejs optyczny
1 x slot SFP 100Base-FX

Kompatybilne kable optyczne
9/125µm

Rodzaj obsługiwanych kabli optycznych
Jednomodowe kable światłowodowe

Obsługiwany dystans transmisji optycznej
15km
Długość fali optycznej
1310nm

Moc sygnału optycznego
Maks. 0dBm, Min. -20dBm

Czułość odbiornika
-32dBm

Maks. moc wejściowa
0dBm
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 135 x 97 x 32 mm
Waga 436g
Wymogi zasilania 12~48V DC, redundantne zasilanie z funkcją odwrotnej polaryzacji
Zużycie / dyssypacja energii Maks. 13,7W / 46 BTU
Montaż Naścienny, magnetyczny uchwyt ścienny oraz zestaw szyn DIN
Alarm Posiada jedno wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania
Zdolność przenoszenia prądu przekaźnika alarmowego: 1A przy zasilaniu DC 24V
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Tabela adresów MAC 2 000
Bufor pamięci 1Mb
Kontrola przepływności pakietów Back Pressure - Half Duplex,
IEEE 802.3x Pause Frame - Full Duplex
Przepustowość matrycy 1Gbps
Wydajność przełącznika (pakiety na sekundę) 0.74Mpps przy pakietach 64 bajtowych
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
IEEE 802.3x full-duplex Flow Control
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Test stabilności IEC60068-2-32 (Upadek)
IEC60068-2-27 (Wstrząsy)
IEC60068-2-6 (Wibracje)
Temperatura Robocza: -40~75°C
Składowania: -40~85°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)