• SWITCH PLANET ISW-514PSF 4X 100MB/S POE/1X 100BASE-FX PRZEMYSŁOWY WEB SMART FAST ETHERNET

Symbol: Z24146
Brak towaru
869.27
869.27
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213688416
Interfejs Ethernet 4 x port RJ45 10/100Base-TX
Interfejs optyczny 1 x interfejs SFP 100Base-FX
Porty zasilane PoE 4 x port RJ45 IEEE 802.3af PoE
Rodzaj obsługiwanych kabli optycznych W zależności od modułu / wkładki SFP
Złącze optyczne SFP
Obsługiwany dystans transmisji optycznej W zależności od modułu / wkładki SFP
Długość fali optycznej W zależności od modułu / wkładki SFP
Moc sygnału optycznego W zależności od modułu / wkładki SFP
Czułość odbiornika W zależności od modułu / wkładki SFP
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 135 x 87.8 x 56 mm
Waga 871g
Diody LED System:
Zasilanie 1, Zasilanie 2, Awaria zasilania

Dany port RJ45 (Port od 1 do 4):
Zasilanie PoE w użyciu, Łączenie / działanie

Dany interfejs optyczny (Port 5):
Łączenie / działanie
Wymogi zasilania 24 lub 48V DC, redundantne zasilanie z funkcją odwrotnej polaryzacji
Obudowa Metalowo-aluminiowa, standard IP-30
Odporność Na wyładowania statyczne (Ethernet): 6KV DC
Na przepięcia (Zasilanie): 6KV DC
Montaż Naścienny, magnetyczny uchwyt ścienny oraz zestaw szyn DIN
Alarm Posiada jedno wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania
Zdolność przenoszenia prądu przekaźnika alarmowego: 1A przy zasilaniu DC 24V
Standard PoE IEEE 802.3af Power over Ethernet / PSE
Typ zasilania PoE End-Span
Moc wyjściowa zasilania PoE Na dany port RJ45 - 48V DC, 350mA. max. 15.4W
Układ pin-ów zasilania 1/2(+), 3/6(-)
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Przepustowość matrycy 1Gbps
Wydajność przełącznika (pakiety na sekundę) 0.74Mpps przy pakietach 64 bajtowych
Tabela adresów MAC 1 000
Wielkość ramy pakietów Jumbo 1536 bajtów
Bufor pamięci 512Kb
Kontrola przepływności pakietów Back Pressure - Half Duplex,
IEEE 802.3x Pause Frame - Full Duplex
Obsługiwane kable sieciowe • Kable sieciowe 10/100Base-TX:
• 4-zyłowy kabel LAN UTP Kat. 3, 4, 5, 5e, 6 (Dystans do 100m., maks.)
• Kabel sieciowy EIA/TIA-568 100-ohm STP (Dystans do 100m., maks.)
• Kable światłowodowe 100Base-FX:
• Wielomodowe kable optyczne 62.5/125µm lub 50/125µm
• Jednomodowe kable optyczne 9/125µm
Podstawowy interfejs zarządzania Przeglądarki Web (http), SNMP Trap
VLAN • Port-based VLAN
• IEEE 802.1Q Tag-based VLAN, do 16 grup VLAN
QoS 2 kolejki priorytetowe dla trzech rodzajów różnych klas usług
• Oparte na portach
• Tag priorytetu IEEE 802.1p
• Klasyfikator DSCP TCP / IP
Harmonogramowanie kolejki WRR
Kontrola przepustowości Limit przychodzącego ruchu sieciowego I kształtowanie wychodzącego ruchu sieciowego
Funkcja Storm Control Wyłącz, 4 poziomy:
12.5%, 25%, 50%, 62.5%
Bezpieczeństwo Obsługa 5 adresów IP, które mają uprawnienia dostępu do przełącznika
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Test stabilności IEC60068-2-32 (Upadek)
IEC60068-2-27 (Wstrząsy)
IEC60068-2-6 (Wibracje)
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u Fast Ethernet
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN Tagging
Temperatura Robocza: -10~60°C
Składowania: -40~85°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)