• SWITCH PLANET ISW-621S15 4X 100BASE-TX/2X 100BASE-FX NIEZARZĄDZALNY PRZEMYSŁOWY FAST ETHERNET

Symbol: Z24132
Brak towaru
560.82
560.82
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213686511
Przełączniki przemysłowej sieci Ethernet firmy PLANET są urządzeniami o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanymi z myślą o pracy w warunkach zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych. Cechą przełącznika jest wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i duże przepięcia elektryczne typowe dla środowisk takich, jak fabryki, czy sterownie. Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60 stopni C w połączeniu z posiadanymi certyfikatami pozwalającymi na pracę w niebezpiecznych miejscach (Class 1 Division 2) umożliwiają umieszczenie przełącznika w praktycznie dowolnym miejscu. Przełącznik umieszczony jest w kompaktowej, aluminiowej obudowie IP-30, która umożliwia zarówno montaż DIN, jaki i panelowy, tak aby zapewnić najlepsze wykorzystanie miejsca w znormalizowanych szafach. Przełącznik posiada wbudowany zasilacz z szerokim zakresem napięć (12 do 48V DC) umożliwiających pracę na całym świecie lub podwójne równoległe zasilanie zapobiegające awarii, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem zasilania oraz wejścia 24V DC i 48V DC, dzięki czemu można go stosować w sytuacjach wymagających podwójnych wejść zasilania lub w rozwiązaniach eliminujących awarię.
Interfejs Ethernet Porty Ethernet
4 x port RJ45 10/100Base-TX, auto-negotiation, auto-MDI / MDI-X

Kompatybilne kable sieciowe
10Base-T: 2-żyłowe kable LAN UTP Kat. 3, 4,5 (Dystans do 100m., maks.)
100Base-TX: 2-żyłowe kable LAN UTP Kat. 5 (Dystans do 100m., maks.)
Interfejs optyczny Interfejs optyczny
2 x slot SFP 100Base-FX

Kompatybilne kable optyczne
9/125µm

Rodzaj obsługiwanych kabli optycznych
Jednomodowe kable światłowodowe

Obsługiwany dystans transmisji optycznej
15km

Długość fali optycznej
1310nm

Moc sygnału optycznego
Maks. -7dBm, Min. -20dBm

Czułość odbiornika
-28dBm

Maks. moc wejściowa
-8dBm
Wymiary (Szer. x Gł. x Wys.) 135 x 97 x 32 mm
Waga 442g
Wymogi zasilania 12~48V DC, redundantne zasilanie z funkcją odwrotnej polaryzacji
Zużycie / dyssypacja energii Maks. 11,6W / 40 BTU
Montaż Naścienny, magnetyczny uchwyt ścienny oraz zestaw szyn DIN
Alarm Posiada jedno wyjście przekaźnikowe w przypadku awarii zasilania
Zdolność przenoszenia prądu przekaźnika alarmowego: 1A przy zasilaniu DC 24V
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Tabela adresów MAC 2 000
Bufor pamięci 1Mb
Kontrola przepływności pakietów Back Pressure - Half Duplex,
IEEE 802.3x Pause Frame - Full Duplex
Przepustowość matrycy 1.2Gbps
Wydajność przełącznika (pakiety na sekundę) 0.89Mpps przy pakietach 64 bajtowych
Zgodność ze standardami IEEE 802.3 Ethernet, 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet, 100Base-TX, 100Base-FX
IEEE 802.3x full-duplex Flow Control
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Test stabilności IEC60068-2-32 (Upadek)
IEC60068-2-27 (Wstrząsy)
IEC60068-2-6 (Wibracje)
Temperatura Robocza: -10~60°C
Składowania: -40~85°C
Wilgotność Robocza:5~90%
Składowania: 5~90% (bez kondensacji)