• SWITCH PLANET MGSD-10080F-EU 8X 1GB BASE-X SFP/2X 1GB BASE-T ZARZĄDZALNY L2+ METRO ETHERNET RACK

Symbol: Z24236
Brak towaru
1869.40
1869.40
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213689406
Ostatni miejski switch PLANET model MGSD-10080F został wyposażony w zaawansowane funkcje zarządzające i posiada 8 światłowodowych portów dual-speed 100/1000Mb/s oraz 2 porty TP 10/100/1000Mb/s, wszystko umieszczone zostało w wytrzymałej obudowie. Urządzenie zostało wyposażone w nieblokującą się strukturę przełącznikową i pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 20Gb/s w zakresie temperatur między -10 a 60 stopni Celsjusza bez utraty pakietów czy błędów CRC. Wykorzystanie MGSD-10080F znacznie ułatwia ulepszanie sieci przemysłowych LAN według potrzeb zwiększenia przepustowości. Switch został specjalnie zaprojektowany dla dostawców usług którzy dostarczają swoje usługi na dużych odległościach poprzez sieć Ethernet. MGSD-10080F zaadoptował design „Front Access" co sprawia, że zarówno podłączanie jak i konserwacja urządzenia znajdującego się w szafie jest niezwykle łatwe dla techników.
image
Elastyczne i skalowalne rozwiązanie 8 slotów mini-GBIC wbudowanych w MGSD-10080Fobsługują technologię Dual-Speed, switch posiada również światłowodowe moduły 100Base-FX oraz 1000Base-SX/LX SFP (Small Form-factor Pluggable) co pozwala administratorom wybrać odpowiedni dla siebie transreceiver SFP w zależności od odległości czy prędkości transmisji w celu najefektywniejszego rozszerzenia sieci. MGSD-10080F obsługuje funkcje SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) która z łatwością monitoruje parametry sieci SFP takie jak optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura, napięcie dostarczane do transreceiverów czy aktualny laser bias w czasie rzeczywistym
image
Redundancyjne zasilanie AC/DC w celu zapewnienia ciągłości usługi W celu zwiększenia niezawodności pracy oraz elastyczności MGSD-10080F został wyposażony w jeden zasilacz 100~240V AC oraz dwa dodatkowe złącza 36~72V DC dla zapewnienia ciągłości zasilania. Redundancyjne systemy zasilnia są specjalnie projektowane dla potrzeb nowoczesnych jednostek wymagających wysoką integralność zasilania. Dlatego też MGSD-10080F został wyposażony w złącza 36~72V które pozwalają na implementację switcha na poziomie telecom które może być umiejscowione w pokoju elektrycznym. Cyfrowe wejścia/wyjścia dla zewnętrznego alarmu MGSD-10080F posiada cyfrowe wejście oraz cyfrowe wyjście na przednim panelu. Zewnętrzny alarm oferuje technikom możliwość wykorzystania cyfrowego wejścia do detekcji oraz ewidencji statusu zewnętrznych urządzeń (takich jak czujnik w drzwiach) a cyfrowe wyjście może alarmować w przypadku przerwania połączenia czy awarii zasilania.
image
Opłacalne rozwiązanie zarządzalnego gigabitowego miejskiego switcha IPv6 W celu zaspokojenia zapotrzebowania dostawców tworzących nowoczesne sieci w standardzie IPv6 MGSD-10080F obsługuje oba standardy IPv4 oraz IPv6.Może współpracować z infrastrukturą opartą o protokół IPv4 jak i z sieciami pracującymi w IPv6. Dzięki łatwemu oraz przyjaznemu interfejsowi oraz duża liczbą funkcji do zarządzania, MGSD-10080F jest idealnym rozwiązaniem dla ISP oraz dostawców innych usług pracujących w standardzie IPv6 oraz dla przedsiębiorstw chcących połączyć swoje sieci w całość. Zarządzalny switch warstw Layer 2 / Layer 4 do tworzenia zautomatyzowanych sieci MGSD-10080F to również idealne rozwiązanie dla aplikacji w data center czy dystrybucji. Posiada zaawansowane funkcje przełączania warstwy L2 do warstwy L4 oraz redundancje, kontrolę ruchu QoS, kontrolę dostępu oraz uwierzytelnianie przez sieć, oraz funkcje zarządzające bezpieczeństwem w celu ochrony klientów dzięki niezawodnej funkcji możliwości odnowy switchingu która nadaje się do implementowania w sieciach odpornych na uszkodzenia oraz w sieciach o architekturze mesh. Wysokie bezpieczeństwo MGSD-10080F pozwala na stworzenie obszernej listy kontroli dostępu ACL (Access Control List) dla zwiększenia bezpieczeństwa do granic możliwości. Mechanizmy ochrony również zawiera uwierzytelnianie oparte o protokoły 802.1x, MAC oraz oparte o użytkownika. Zabezpieczenia portów są efektywne w limitowaniu liczby klientów przechodzących przez nie, dlatego też administratorzy sieci mogą konstruować wysoce zabezpieczone korporacyjne sieci dużo szybciej i z dużo mniejszym nakładem pracy.