• SWITCH PLANET MGSW-24160F 16X 1GB BASE-X SFP/8X 1GB BASE-T ZARZĄDZALNY L2+ METRO ETHERNET RACK

Symbol: Z24147
Brak towaru
2662.49
2662.49
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213688522
Planet MGSW-24160F jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów wykorzystujących sieci dalekiego zasięgu - przedsiębiorstwa, telekomy, kampusy i usługodawcy. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowane funkcje zarządzania, a 16 podwójnej prędkości światłowodowych portów SFP 100/1000 Mb/s i 8 portów TP 10/100/1000Mb/s. Są w stanie zapewnić przepustowość na poziomie 48 Gb/s w temperaturach od 0 do 60 stopni Celsjusza bez utraty pakietów i błędów CRC. Urządzenie spełnia również zasadę „Front Access" - dostęp do portów i konserwacji jest maksymalnie uproszczony.

Inteligentny mechanizm diagnostyki SFP

Switch MGSW-24160F wspiera funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która znacznie ułatwia administratorowi sieci łatwe monitorowanie parametrów SFP w czasie rzeczywistym, takich jak: optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura, napięcie zasilające moduł.

Zasilanie AC i DC w celu zapewnienia ciągłej pracy

MGSW-24160F jest wyposażony w dwa źródła zasilania. Jedno - 100 ~ 240V AC oraz drugie, dodatkowe - 36 ~ 60V DC. System zasilania nadmiarowego jest zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania urządzeń, które wymagają najwyższą integralność zasilania. Ponadto, dzięki zastosowaniu zasilania 36 ~ 60V DC urządzenei może być stosowane w branży telekomunikacyjnej.

Funkcje alertów dla większego bezpieczeństwa

Switch obsługuje funkcję alarmowe, które mogą ostrzegać użytkowników, gdy z urządzeniem dzieje się coś złego. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy nie muszą tracić czasu na szukanie problemu z siecią. Funkcja oszczędza czas i zasoby ludzkie.

Cyfrowe wyjścia i wejścia dla zewnętrznego alarmu

Urządzenie umożliwia administratorom skutecznie zarządzać nieoczekiwanymi sytuacjami w sieci poprzez cyfrowe wejścia i wyjścia przeznaczone dla zewnętrznego urządzenia alarmowego. Wejścia mogą być stosowane do wykrywania stanu urządzeń zewnęrznych - drzwi, detektor włamań. Wyjście cyfrowe może być wykorzystywane do wysyłania alarmu, gdy switch np. utraci zasilanie.

Bezpieczne i elastyczne zarządzanie

Urządzenie nie tylko dostarcza dużą wydajność transmisji, ale też daje możliwość korzystania z technologii warstwy 2 i 4.


Solidne funkcje w warstwie 2

Planet GS-4210-16T2S obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamiczną agregację portów, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Multi Spanning Tree (MSTP).

Wysokie bezpieczeństwo

Urządzenie obsługuje listę kontroli dostępu (ACL) z warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Może być ona wykorzystywana do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje sieciowe. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również technologię uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń 802.1X w oparciu o port. Dzięki funkcji prywatnego VLAN, mozna zapobiec komunikacji pomiędzy brzegowymi portami, co zwiększa prywatność użytkowników.

Doskonała kontrola ruchu

Switch został wyposażony w funkcję zarządzania ruchem oraz technologię QoS aby zwiększyć możliwości usług sieciowych w małych i średnich firmach. Funkcja ta obsługuje kontrolę transmisji broadcast/multicast/unicast Storm Control, kontrolę przepustowości na każdym z portów, priorytety QoS 802.1p/CoS/IP DSCP. Gwarantuje to najlepszą wydajność w zastosowaniach VoIP oraz transmisjach video konferencji.

Sprawne i bezpieczne zarządzanie

Urządzenie oferuje interfejs zarządzania oparty o interfejs web, który zapewnia całkowitą niezależność od platformy sprzętowej. Urządzenie oferuje również standard SNMP (interfejs konsoli)- można nim zarządzać za pomocą dowolnego oprogramowania, które współpracuje z tym standardem. Urządzenie obsługuje polecenia Cisco. Wspiera SSH, Ssl oraz SNMP v3.