• SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 4U 450 SZYBKI MONTAŻ CZARNA LANBERG (FLAT PACK)

Symbol: Z28755
379.56
379.56
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969421996

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

WSZECHSTRONNOŚĆ, PROSTOTA I MNOGOŚĆ ZASTOSOWAŃ

Szafa teleinformatyczna jednosekcyjna wisząca 4U, 570 x 450 mm, serii WFFA, o kolorze czarnym stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji sieci teleinformatycznych, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze RACK 19”. Seria WFFA przeznaczona jest do zastosowania w każdej firmie, instalacjach domowych oraz niskoprądowych takich jak: sieci telewizji kablowych, systemów alarmowych / przeciwpożarowych, kontroli dostępu oraz monitoringu wizyjnego (IP, Datacenter i Big Data).

Szafa dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań pozwala na instalację sieci zgodnie ze sztuką instalatorską. Zapewnia porządek oraz szybki i łatwy dostęp do zamontowanych urządzeń wewnątrz.

Za konstrukcję szafy odpowiada nowoczesny i zmodernizowany sztywny szkielet skręcany od wewnątrz.

Wyposażony został w przeszklone drzwi przednie wyposażone w szybę hartowaną oraz osłony boczne w całości stalowe bez zatrzasków. Produkt przeznaczony jest tylko do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

image
image

NOWY DESIGN - SOLIDNE WYKONANIE

Seria WFFA to zupełnie nowa jakość i podejście na rynku szaf serwerowych w segmencie sieci pasywnych. Została zaprojektowana całkiem od podstaw, z myślą o komforcie użytkownika oraz w oparciu o opinie i potrzeby użytkowników.

WFFA cechuje solidna konstrukcja ze stali walcowanej na zimno i najwyższa precyzja wykonania. W nowej serii szaf wzmocnione zostały zabezpieczenia kartonów, udoskonalono malowanie o powierzchni matowej, zmniejszono liczbę potrzebnych śrub do przykręcenia oraz zmieniony został sposób montażu – śruby montowane tylko od wewnątrz i część konstrukcji mocowana jest tylko na zaczepy. Wszystko to sprawia, że produkt jest unikalny i wyjątkowy.