• TRANSMITER PLANET IHD-410PT HDMI/USB EXTENDER+VIDEO WALL 4K OVER IP 1PORT POE 1000BASE-T

Symbol: Z24535
Brak towaru
1612.36
1612.36
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711605282529
Ultra wysokiej jakości ściana wideo 4K HDMI

PLANET IHD-410 HDMI / Video Ściana przez IP z PoE zapewnia doskonałe rozwiązanie do dystrybucji wideo 4K, takie jak efektywne i skuteczne wdrażanie reklam. Seria IHD-410 to połączenie nadajnika, IHD-410PT i odbiornika IHD-410PR. Mogą być używane jako wzmacniacz audio, wideo i IR przez IP i stosowane w punktach, punktach do wielopunktowych, wielopunktowych, wielopunktowych i przyciągających wzrok ścianach wideo o wielkości do 16 na 8 wyświetlaczy.

Rozszerzenie IR do kontrolowania źródła wideo

Seria IHD-410 to idealne rozwiązanie do rozbudowy sygnału audio i wideo poprzez gigabitową sieć LAN. Zaprojektowany z interfejsem nadajnika podczerwieni i odbiornika, pozwala użytkownikom kontrolować źródło wideo w miejscu docelowym terminala. Seria IHD-410 ma dwukierunkowe rozszerzenie IR i przepustowość RS232, która pozwala użytkownikowi na kaskadowanie systemu, umożliwiając mu przedłużenie zasięgu transmisji bez utraty sygnału lub opóźnienia. Obsługuje również funkcję VGA Local Output do wygodnego sprawdzania źródła wideo.

Wyposażone są w interfejsy USB, które obsługują podstawowe aplikacje KVM, takie jak ekrany dotykowe, klawiatury i myszy, umożliwiając użytkownikom łatwe sterowanie za pomocą KVM PC. Poza tym, dzięki funkcji PoE, nie ma potrzeby dodatkowego zasilania, a seria IHD-410 zmniejsza w ten sposób złożoność instalacji kablowej.

Ekskluzywna transmisja wideo za pomocą technologii IGMP Snooping

Jedna stacja IHD-410PT w lokalnej lokacji może napędzać wiele urządzeń IHD-410PR w odległych lokalizacjach bez nadmiernego obciążania sieci. Zintegrowany z wbudowanym przełącznikiem Gigabit PoE z funkcją podsłuchu IGMP, istnieje 16 kanałów wybieranych za pomocą serii IHD-410, dzięki czemu obraz i dźwięk mogą być przesyłane jednocześnie. Nasłuchiwanie IGMP jest integralną częścią multiemisji IP i protokołu komunikacyjnego używanego przez hosty i sąsiadujące routery w sieciach IP do ustanawiania członkostwa w grupach multiemisji. Nasłuchiwanie IGMP może być używane w aplikacjach sieciowych typu jeden do wielu / wielu do wielu, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo i gry online, a także zapewnia wyłączną transmisję i bardziej efektywne wykorzystanie zasobów.

Obsługa rozszerzonych danych identyfikacyjnych wyświetlania (EDID)

Seria IHD-410 przyjmuje funkcję automatycznego EDYTU (Extended Display Identification Data), aby umożliwić płynną dystrybucję wideo na różnych typach wyświetlaczy. EDID jest bardzo ważny, ponieważ zawiera informacje o nazwach producentów zasobów, numerach seryjnych, typach produktów, maksymalnych rozmiarach obrazu, charakterystykach kolorów, fabrycznie ustawionych ustawieniach czasowych, ograniczeniach zakresu częstotliwości, itp. W niektórych przypadkach mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem z powodu nieprawidłowych Komunikacja EDID między monitorem monitora a urządzeniem nadawczym lub nieodpowiednie dane EDID zaprogramowane przez producentów wyświetlaczy. Dlatego dzięki funkcji automatycznego kopiowania EDID seria IHD-410 umożliwia systemowi kopiowanie informacji EDID z wyświetlaczy zgodnych z EDID i zapewnia dokładną wydajność wyświetlania.

Ustawienie kanału wideo pasuje do konfiguracji sieci

Sieć serii IHD-410 może być konfigurowana przez centralny komputer w tej samej sieci LAN w pewnej odległości. W pełni wykorzystując przełączniki Gigabit Ethernet z funkcją VLAN 802.1Q, można wykonać odlewanie wielokrotne, aby umożliwić więcej źródeł wideo / nadajników w sieci i być zdalnie zarządzanych. Wystarczy dostosować i dopasować ustawienie kanału wideo za pomocą prostego przełącznika DIP zarówno w urządzeniach IHD-410PT, jak i IHD-410PR. Dystrybucja wideo jest łatwo wdrażana poprzez Plug and Play.

Efektywna kontrola za pomocą 16-kanałowego przełącznika DIP

W przypadku, gdy w systemie rozszerzenia wideo znajduje się więcej niż jeden nadajnik, przełącznik DIP w IHD-410PT i IHD-410PR ułatwia odróżnienie pary jednostek nadajnika i odbiornika w tym samym kanale. Ponadto umożliwia on systemowi nadawczemu równoczesne wykonywanie wielu systemów rozszerzających obraz wideo poprzez dopasowanie IHD-410PT i IHD-410PR.