• UCHWYT DO KARTY GRAFICZNEJ COOLER MASTER ATLAS ARGB

Symbol: Z33872
233.95
233.95
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 20szt
EAN 4719512142059

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

KONSTRUKCJA INFINITY MIRROR
Wspieraj swoją kartę graficzną w dobrym stylu dzięki naszej opatentowanej, pierwszej w branży konstrukcji Infinity Mirror, zamkniętej w przezroczystej warstwie, która tworzy efekt wizualny, jakiego nigdy nie widziałeś.

SZKŁO HARTOWANE ARGB Z PODŚWIETLENIEM KRAWĘDZIOWYM
Szyny oświetleniowe ARGB zostały dodane za pomocą obróbki CNC na hartowanym szkle, wzmocnione przez ulepszone oświetlenie dzięki dodatkowym diodom ARGB. Podświetlana krawędź, przezroczysta konstrukcja zapewnia estetyczny akcent bez blokowania karty. Alternatywnie, wyłącz oświetlenie, aby uzyskać niemal niewidoczną estetykę.

ALUMINIOWY UCHWYT
W pełni aluminiowa podstawka zapewnia wzmocnione i stylowe wsparcie, zbudowane z najwyższej jakości materiałów specjalnie zaprojektowanych do utrzymania nawet najcięższych procesorów graficznych.

WYELIMINOWANY SPADEK WYDAJNOŚCI
W miarę jak procesory graficzne, takie jak te z serii 40, stają się coraz większe, gniazda PCIe mogą ulegać zwiększonemu obciążeniu. Atlas eliminuje ten problem, wspierając ciężar GPU w krytycznych punktach na całej długości karty. Nasze testy wytrzymałościowe wykazały, że Atlas jest w stanie utrzymać najcięższe karty graficzne bez najmniejszego drgnięcia.

MONTAŻ BEZ UŻYCIA NARZĘDZI
Dzięki w 100% beznarzędziowej konstrukcji, instalacja i regulacja są bezbolesne. Solidna jak skała podstawa jest dodatkowo wzmocniona magnesami dla dodatkowej stabilności.

WSZECHSTRONNE WSPARCIE
Konstrukcja Atlas pozwala na bezproblemową regulację za pomocą mechanizmu przesuwnego i blokującego, który jest kompatybilny z szeroką gamą konstrukcji. Dwuosiowy tryb podparcia pozwala na konfigurację zarówno w pionie, jak i w poziomie.