• UCHWYT DO KARTY GRAFICZNEJ COOLER MASTER V2 (PCIE 4.0)

Symbol: Z32774
323.70
323.70
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 4719512123393
image
image

ZRÓB Z TEGO CO CHCESZ

Wertykalny uchwyt do karty graficznej Cooler Master V2 został wzbogacony o kabel PCIe 4.0, co pozwala na pełną kompatybilność z różnymi komponentami sprzętowymi. Dzięki regulowanemu wspornikowi, akcesorium to można dostosować do wszystkich standardowych obudów ATX i różnych długości procesorów graficznych.

 

Instalacja jest bezproblemowa: Podłącz kabel riser do płyty głównej, zainstaluj uchwyt GPU do obudowy, a następnie zainstaluj procesor graficzny do samego uchwytu i gotowe.

KABEL RISER PCIE 4.0 W ZESTAWIE

Wysokiej jakości kabel Cooler Master PCIe 4.0 Riser umożliwia przesyłanie danych z większą wydajnością i prędkością, kompatybilny z szeroką gamą komponentów sprzętowych.

image
image

ZAPREZENTUJ SWOJĄ KARTĘ GRAFICZNĄ

Zestaw pionowych uchwytów do kart graficznych umożliwia pionową instalację GPU na dowolnej obudowie, aby lepiej zaprezentować wizualny design GPU i jego chłodzenia.

KOMPATYBILNY Z WSZYSTKIMI STANDARDOWYMI OBUDOWAMI ATX

Nowo zmieniony zestaw uchwytów do kart graficznych pasuje do wszystkich standardowych obudów ATX z co najmniej 7 dostępnymi slotami PCI.

image
image

MODUŁOWA, BŁYSKAWICZNIE REGULOWANA KONSTRUKCJA

Pozycja procesora graficznego może być przesuwana w przód i w tył, aby umożliwić przeprowadzenie kabli przez obudowy z zamkniętymi lub otwartymi slotami PCI.

TRWAŁE, WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Gruba stal SGCC zapobiega wyginaniu się uchwytu GPU przez największe i najcięższe procesory graficzne.

image