• URZĄDZENIE ZABEZPIECZAJĄCE ACAR AXON AIR NET PROTECTOR DIN

Symbol: Z31337
Brak towaru
279.75
279.75
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5904743332105
Ochronniki z rodziny AXON AIR Net Protector przeznaczone są do zabezpieczenia urządzeń pracujących w sieciach Ethernet 10/100/1000 Mb/s przed impulsowymi przepięciami. Mogą również być stosowane do ochrony dowolnej transmisji wykorzystującej złącza sygnałowe typu RJ45 i napięciu pracy nie przekraczającym napięcia maksymalnego UC=150V. Zostały zaprojektowane jako pierwszy stopień ochrony dla połączeń, w których istnieje duże ryzyko pojawienia się zakłóceń o znacznej energii. Jednym z wielu przykładów zastosowania jest zabezpieczenie teletransmisyjnych linii napowietrznych. Elementy ochronne o dużej wytrzymałości zabezpieczają każdy przewód w kablu czteroparowym i odprowadzają zakłócenia do ziemi.

Wersję AXON AIR Net Protector DIN umieszczono w obudowie przeznaczonej do montażu w szafach sterowniczych i rozdzielczych wyposażonych w popularną szynę 35mm.

Urządzenie jest symetryczne. Sposób podłączenia chronionego odbiornika i linii sygnałowej do wejścia i wyjścia urządzenia jest dowolne i nie ma wpływu na jego działanie.