• URZĄDZENIE ZABEZPIECZAJĄCE ACAR AXON MULTI NET PROTECTOR RACK (24XRJ45)

Symbol: Z16725
Brak towaru
1686.65
1686.65
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5904743330507
Urządzenia rodziny AXON Multi Net Protector są przeznaczone do ochrony przed impulsowymi przepięciami urządzeń dołączonych do sieci Ethernet 10/100/1000 Mb/s. Współpracują z modemami, routerami, kartami sieciowymi i wszystkimi innymi elementami sieci Ethernet, które wykorzystują skrętkę komputerową zakończoną wtyczką RJ45. Są to jednostki wielokanałowe dedykowane do zabezpieczania serwerowni, lokalnych sieci teleinformatycznych oraz wszystkich systemów opartych na wielu liniach. Zastosowanie w urządzeniu szybkich elementów półprzewodnikowych eliminuje skutki impulsowych przepięć między liniami każdej pary przewodów, a energia przepięć odprowadzana jest do uziemienia za pośrednictwem przewodu ochronnego PE.

Urządzenia występują w dwóch wersjach, różniących się ilością kanałów ochronnych oraz wielkością. Posiadają metalowe obudowy lakierowane proszkowo. AXON Multi Net Protector 12 to 12-kanałowa wersja z gniazdami na płycie czołowej, natomiast większa, 24-kanałowa wersja AXON Multi Net Protector RACK 24 posiada gniazda z przodu i z tyłu urządzenia. Obie wersje są zaprojektowane do zabudowy w szafie 19-calowej.
Urządzenie jest symetryczne. Sposób podłączenia chronionego odbiornika i linii sygnałowej do wejścia i wyjścia (INPUT/OUTPUT) urządzenia jest dowolne i nie ma wpływu na jego działanie.

UWAGA! Nie stosować w instalacjach PoE !!!