• URZĄDZENIE ZABEZPIECZAJĄCE ACAR AXON VIDEO PROTECTOR 4

Symbol: Z16845
Brak towaru
445.04
445.04
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5904743331405
Dane techniczne: wyłącznie AXON Video Protector 4
Wymiary 167x50x25mm + 0,3m przewodu uziemiającego
Obudowa/Ciężar metalowa, lakierowana / 0,4kg
Ilość kanałów / Typ gniazd 4 / BNC 75 Ohm

AXON Video Protector jest przeznaczony do ochrony przed impulsowymi przepięciami analogowych urządzeń video monitoringu takich jak kamery, monitory i rejestratory. Występuje w wersji jednokanałowej oraz dwóch wersjach wielokanałowych chroniąc 1,4 lub 16 analogowych linii transmisyjnych na kablach koncentrycznych o impedancji 75 Ohm, zakończonych wtykami BNC.

W urządzeniu zastosowano elementy ograniczające niebezpieczne napięcia między żyłą a ekranem kabla. Energia przepięć impulsowych jest odprowadzana do ziemi przez przewód PE. Dzięki temu AXON Video Protector wszechstronnie zabezpiecza dołączone do niego urządzenia. Wszystkie urządzenia z rodziny AXON Video Protector posiadają metalową obudowę, dodatkowo AXON Video Protector 16 jest przeznaczony do montażu w szafie 19-calowej. Przewód uziemiający zakończony końcówką widełkową wyprowadzony jest na zewnątrz obudowy i jest połączony bezpośrednio z obudową, natomiast gniazda BNC nie są połączone z obudową, co zapobiega zniekształceniom sygnału video powodowanym pętlą masy.

AXON Video Protector jest ochronnikiem symetrycznym bez oznaczonego wejścia/wyjścia. Warunkiem poprawnej pracy jest podłączenie go do sprawnego uziemienia lub przewodu PE.

Producent zastrzega sobie prawo do zmian parametrów technicznych urządzenia.