• WOREK SPORTOWY / PLECAK GENESIS BAG G2

Symbol: Z33530
43.19
43.19
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443523

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Najpotrzebniejsze rzeczy możesz mieć zawsze przy sobie. Wystarczy, że zapakujesz je do Genesis Elara G2 – sportowego worka idealnego na rower, wycieczkę, trening czy zajęcia szkolne. Z łatwością zmieścisz w nim nie tylko książki, ale i cenne akcesoria. Pomoże Ci w tym kieszeń zapinana na zamek. Wytrzymałość? I o nią nie musisz się obawiać. Wodoodporny materiał uchroni przenoszone przedmioty przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, aby Twoja podróż przebiegała spokojnie. 

image

ZABIERZ ZE SOBĄ CO TYLKO ZECHCESZ

Genesis Elara G2 to pojemny worek, który pozwoli Ci korzystać z przestronnej kieszeni głównej, a to jeszcze nie wszystko. Mniejszej – umieszczonej na froncie – możesz użyć do przenoszenia cennych przedmiotów takich jak słuchawki dokanałowe, portfel, telefon i nie tylko. O ich bezpieczeństwo zadba nie tylko wytrzymały materiał, ale i zamek błyskawiczny, który zabezpieczy niewielkie przedmioty np. przed wypadnięciem w trakcie biegu.

image

W PEŁNI BEZPIECZNIE

Boisz się, że zabrane przez Ciebie akcesoria mogą się zamoczyć? Bez obaw. Genesis Elara G2 wykonaliśmy z wytrzymałego materiału, który ochroni przenoszone rzeczy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi (w tym deszczem).

image

RÓWNIE STYLOWY, CO PLECAK

Podkreśl swój gamingowy charakter z unikalnym wzornictwem, które wyróżni Cię z tłumu. Co więcej, nadruk umieszczony na froncie pełni też funkcję odblasku. Możesz więc podróżować bez obaw o własne bezpieczeństwo nawet warunkach ograniczonej widoczności.

image
image