• ZASILACZ COOLER MASTER MWE BRONZE 650W V2 80+ BRONZE

Symbol: Z32870
Brak towaru
347.16
347.16
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512081648
image

ZASILACZ COOLER MASTER MWE BRONZE 650W V2 80+ BRONZE

MWE Bronze oferuje prosty i niezawodny sposób na bezpieczne i wydajne zasilanie Twojego systemu klasy średniej. Klasa wydajności 80 PLUS Bronze, konstrukcja obwodu DC-DC, dyskretne kable, tryb cichy i wentylator HDB 120 mm oferują zasilacz, który jest solidny pod względem funkcji i wydajności, a jednocześnie pozostaje prosty. Ten zasilacz poradzi sobie ze wszystkimi podstawowymi potrzebami obliczeniowymi bez kłopotów i wyzwań związanych z dodatkowymi funkcjami specjalnymi, synchronizacją oprogramowania lub innymi dzwonkami i gwizdkami. Po prostu podłącz potrzebne kable do komponentów i zabierz się do pracy. Aby uzyskać wspaniałe wrażenia z komputera, nie możesz się pomylić z MWE Bronze.

WYDAJNOŚĆ 80 PLUS BRONZE

Wydajność twojego zasilacza jest ważna, ponieważ bezpośrednio wpływa na wydajność systemu i rachunek za prąd. Ocena wydajności nie odzwierciedla jakości ani niezawodności zasilacza. Odzwierciedla tylko zdolność urządzenia do przenoszenia energii z gniazdka na twoje komponenty. Im wyższa wydajność zasilacza, tym mniejsza całkowita ilość energii potrzebna do zasilania systemu. Seria MWE Bronze posiada wskaźnik sprawności 80 PLUS Bronze, co oznacza, że ma gwarantowaną typową sprawność 85%.

image
image

PROJEKT OBWODU DC-TO-DC

Zasilanie ma wiele poziomów napięcia. Gniazdo ścienne dostarcza moc na jednym poziomie napięcia, ale każdy z komponentów potrzebuje określonego napięcia do prawidłowego działania. Proces przekształcania surowej mocy z gniazdka na wiele poziomów napięcia, których potrzebują Twoje części, wymaga specjalnych komponentów, aby zakończyć ten proces szybko, wydajnie i bezpiecznie. Technologia DC-to-DC + LLC firmy MWE Bronze została starannie opracowana, aby osiągnąć ten cel. Układ obwodu Dual Forward został zaprojektowany do konwersji zasilania 12 V na poziomy 3 V i 5 V z minimalnym szumem tętnienia, wydajnością 80 PLUS Bronze i zmniejszonym ryzykiem dla podłączonego sprzętu.

WENTYLATOR 120MM HDB

Ciągła walka między wydajnością chłodzenia a hałasem jest tak stara, jak sama branża komputerów konsumenckich. Chłodzenie komponentów bez konieczności słuchania o tym podczas pracy jest nadal jednym z największych wyzwań dla wszystkich technologii chłodzenia opartych na wentylatorach. MWE Bronze rozwiązuje ten problem dzięki wentylatorowi HDB 120 mm. Łożysko hydrodynamiczne wentylatora powoduje mniejsze tarcie, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy przy niskich obrotach. Ta technologia sprawia, że wentylator działa płynnie i wydajnie przez dłuższy czas, obniżając poziom hałasu i wydłużając żywotność zasilacza.

image
image

PŁASKIE KABLE

Dla wielu konstruktorów komputerów PC dbających o estetykę okablowanie może być jedną z najbardziej kłopotliwych części podczas montażu komputera. Kable mogą być mylące, za krótkie lub za długie i prawie nigdy nie wyglądają dobrze. MWE Bronze wykorzystuje płaskie i elastyczne czarne kable, które pomagają radzić sobie z tymi problemami. Kable te są bardziej dyskretne i elastyczne, co ułatwia ich wdrożenie w systemie, jednocześnie zajmując mniej miejsca. Jest to szczególnie przydatne w przypadku mniejszych przypadków i zachowania przepływu powietrza.