• ZASILACZ COOLER MASTER V750 GOLD-V2 750W MODULARNY 80+ GOLD

Symbol: Z33001
Brak towaru
521.21
521.21
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4719512091579
image
image

POWER UP

Seria V Gold - v2 to zasilacze z najwyższej półki o mocach 550, 650, 750 i 850W. Oferują one sprawność 80 PLUS Gold, w pełni modularne okablowanie, opcjonalny tryb półbezwentylatorowy ze sprzętowym przełącznikiem hybrydowym, wentylator 135mm FDB, wysokowydajne kable PCIe 16AWG oraz 10-letnią gwarancję. W tej serii wprowadzono szereg innowacji i ulepszeń w stosunku do poprzednich produktów, aby stworzyć zasilacz, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. W 100% japońskie kondensatory, półmostkowa przetwornica rezonansowa LLC oraz obwody DC-DC współpracują ze sobą, dając w rezultacie produkt, który docenią nawet profesjonaliści.

CERTYFIKAT 80 PLUS GOLD

Sprawność zasilacza jest ważna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na wydajność systemu i wysokość rachunków za prąd. Wskaźnik sprawności nie odzwierciedla jakości ani niezawodności zasilacza. Odzwierciedla on jedynie zdolność jednostki do przenoszenia energii z gniazda sieciowego do komponentów. Im wyższa jest sprawność zasilacza, tym mniejsza jest całkowita ilość energii potrzebnej do zasilania systemu. Seria V Gold posiada klasę sprawności 80 PLUS Gold, co oznacza, że jej gwarantowana typowa sprawność wynosi 90%.

TOPOLOGIA OPARTA NA WYDAJNOŚCI

V Gold - v2 to profesjonalnej klasy zasilacz przeznaczony dla zwykłych użytkowników. To coś więcej niż tylko złoty wskaźnik sprawności 80 PLUS. To wydajność, stabilność, niezawodność, żywotność i wiele więcej. Jakość ta zaczyna się od technologii zastosowanej wewnątrz zasilacza. Konwerter rezonansowy półmostkowy LLC oraz technologia DC-DC, wykonana w 100% z japońskich kondensatorów, wspólnie tworzą zasilacz, który oferuje niezawodne i stabilne napięcie wyjściowe, zapewniając bezpieczniejszą, bardziej niezawodną pracę i wyższą sprawność.

WIĘKSZY, LEPSZY WENTYLATOR

Wentylator V Gold - v2 utrzymuje chłód w trudnych warunkach. Dynamiczne łożysko wentylatora wytwarza mniejsze tarcie, dzięki czemu świetnie nadaje się do pracy przy niskich obrotach. Technologia ta, w połączeniu z większym wentylatorem 135mm, zapewnia płynną i wydajną pracę wentylatora przez dłuższy czas, utrzymując niski poziom hałasu i wydłużając żywotność zasilacza.

 

System chłodzenia jest nie tylko większy, ale i lepszy. A kiedy nie forsujesz zbyt mocno swojego systemu, tryb pół-wentylatora zapewni całkowitą ciszę przy 40% maksymalnego obciążenia. Wbudowany analogowy przełącznik hybrydowy umożliwia wyłączenie trybu bezwentylatorowego w dowolnym momencie za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, co pozwala na testowanie, usuwanie błędów lub po prostu osiągnięcie maksymalnego chłodzenia przez cały czas.

W PEŁNI MODULARNE OKABLOWANIE

Okablowanie jest często najbardziej kłopotliwą częścią budowy komputera. V Gold nie rozwiąże wszystkich problemów z okablowaniem, ale jest doskonałym punktem wyjścia. Dzięki pełnej kontroli i możliwości dostosowania okablowania, nie musisz mieć nadmiaru kabli w komputerze. Taki poziom kontroli pozwala na zmniejszenie ilości kabli, co z kolei zwiększa przepływ powietrza i sprawia, że system wygląda równie dobrze, jak działa. Dzięki dołączonym kablom PCIe 16AWG można zwiększyć zarówno wydajność, jak i styl.

image
image

ULEPSZONA PRZEWODNOŚĆ KABLI PCIE

Seria V Gold - v2 wyposażona jest w kable PCIe o przekroju 16AWG. Są one grubsze niż standardowe kable 18AWG, co oznacza mniejszy opór cieplny podczas użytkowania. Zmniejszenie oporu cieplnego poprawia wydajność i stabilność, dzięki czemu komponenty mogą w pełni wykorzystać możliwości wynikające z oceny 80 PLUS Gold. Dodatkową zaletą jest mniejszy opór cieplny, co oznacza, że z kabli wydostaje się mniej ciepła z otoczenia, dzięki czemu cały system jest bezpieczniejszy i chłodniejszy niż w przypadku tego samego zestawu ze standardowymi kablami.

10 LAT GWARANCJI PRODUCENTA

Seria V Gold oferuje najwyższej jakości zasilacze, które są w stanie zapewnić profesjonalną wydajność przy normalnym obciążeniu. To, że nie potrzebujesz 1000W mocy nie oznacza, że nie powinieneś otrzymać jakości, która za tym idzie. Możesz zaufać temu zasilaczowi, jeśli chodzi o wszystkie Twoje potrzeby związane z komputerem, niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą pracę, czy o intensywne, ciągłe sesje. Na wszelki wypadek, gdybyś nie był pewien, wszystkie modele z serii V Gold objęte są 10-letnią gwarancją producenta. Prawdopodobnie zmienisz dom, zanim będziesz musiał wymienić ten zasilacz.