• ZASILACZ COOLER MASTER V850 SFX GOLD 850W MODULARNY 80+ GOLD

Symbol: Z32868
738.81
738.81
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 20szt
EAN 4719512098738

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

ZASILACZ COOLER MASTER V850 SFX GOLD 850W MODULARNY 80+ GOLD

V SFX Gold to debiutanckie wejście Cooler Master do zasilaczy SFX. Po dużym zapotrzebowaniu w końcu wyprodukowaliśmy zasilacz specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby konstruktorów systemów mini-ITX. To urządzenie zapewnia wydajność z najwyższej półki przy poziomach 550, 650, 750 i 850 watów. Oferuje klasę wydajności 80 PLUS Gold, w pełni modułowe okablowanie, wentylator FDB 92 mm, wysokowydajne kable 16AWG PCIe, 100% japońskie kondensatory i 10-letnią gwarancję. A dzięki dołączonemu wspornikowi SFX-ATX, to urządzenie jest kompatybilne z obudowami od mini-ITX do systemów E-ATX.

SFX

V SFX Gold zapewnia wysoką jakość, jakiej można oczekiwać od serii V, w obudowie kompatybilnej z mini-ITX. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na mniejsze systemy ludzie mieli trudności ze znalezieniem zasilaczy z kategorii SFX, którym ufają. Chociaż nie nadeszło to tak szybko, jak pierwotnie planowaliśmy, Cooler Master cieszy się, że w końcu jest w stanie dostarczyć niezawodny, wysokiej jakości zasilacz, który jest kompatybilny z mniejszymi obudowami i towarzyszącymi im komponentami. Zmniejszenie rozmiaru nigdy nie powinno oznaczać obniżenia jakości.

image
image

WYDAJNOŚĆ 80 GOLD PLUS

Wydajność twojego zasilacza jest ważna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na wydajność twojego systemu i twój rachunek za prąd. Ocena wydajności nie odzwierciedla jakości ani niezawodności zasilacza. Odzwierciedla tylko zdolność jednostki do przenoszenia energii z gniazdka na twoje komponenty. Im wyższa wydajność zasilacza, tym mniejsza całkowita ilość energii potrzebna do zasilania systemu. Seria V SFX Gold ma ocenę sprawności 80 PLUS Gold, co oznacza, że ma gwarantowaną typową sprawność na poziomie 90%.

WSPORNIK SFX NA ATX

Chociaż V SFX Gold został stworzony do kompilacji mini-ITX, może być również używany w każdej obudowie ATX. Dzięki dołączonemu wspornikowi SFX-to-ATX możesz natychmiast przekonwertować to urządzenie z SFX na zasilacz ATX. To sprawia, że ten produkt jest pierwszym zasilaczem Cooler Master, który może być używany do zasilania systemów od tak małych jak mini-ITX aż do płyt głównych E-ATX. Motto Cooler Master brzmi „Make It Yours", a dzięki niemal uniwersalnej kompatybilności obudowy V SFX Gold, możesz użyć tego zasilacza do zbudowania niemal każdego systemu, jaki tylko zechcesz.

image
image

CICHE CHŁODZENIE

Dwie z głównych zalet kompilacji mini-ITX to mniejsze wymagania dotyczące rozmiaru i zmniejszony hałas. Główną przyczyną hałasu w zasilaczu jest zwykle wentylator. V SFX Gold wykorzystuje wentylator FDB 92 mm, dzięki czemu jest niezwykle cichy. Dzięki niewielkim rozmiarom, wysokiej wydajności i doskonałemu rozpraszaniu ciepła, ogólny hałas jest ograniczony do absolutnego minimum.

 

S.T.CM Inteligentny system kontroli termicznej, wentylator nie będzie się obracał, dopóki nie zostanie osiągnięta określona temperatura rdzenia.

OKABLOWANIE W PEŁNI MODULARNE

Obudowa mini-ITX to minimalna przestrzeń na wszystko. Oznacza to nie tylko zmniejszenie miejsca na zasilacz, ale także na towarzyszące mu kable. Dlatego V SFX Gold oferuje w pełni modularne okablowanie. Użyj absolutnego minimum w przestrzeni do zarządzania kablami, używając absolutnego minimum w kablach. Podłącz tylko te, których potrzebujesz, aby zachować jak najwięcej miejsca, co prowadzi zarówno do lepszego przepływu powietrza, jak i lepszej prezentacji.

image
image

10 LAT GWARANCJI PRODUCENTA

Seria V SFX Gold oferuje najwyższej jakości zasilacze, które mogą i zapewnią profesjonalną wydajność przy normalnych poziomach mocy w watach. Tylko dlatego, że rozmiar zasilacza jest zmniejszony, nie oznacza to, że jakość powinna być. A dzięki temu urządzeniu możesz mieć pewność, że tak się nie stało. Możesz zaufać temu zasilaczowi, jeśli chodzi o wszystkie Twoje potrzeby związane z komputerem, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę dorywczą, czy intensywne, ciągłe sesje grania. Na wszelki wypadek wszystkie modele z serii V SFX Gold są objęte 10-letnią gwarancją producenta.