• ZASILACZ NZXT C850 850W MODULARNY 80+ GOLD

Symbol: Z31347
Brak towaru
783.60
783.60
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5060301695621
image
image

Modularne zasilacze NZXT serii C

Nowa seria C modularnych zasilaczy NZXT zapewnia bezpieczne, niezawodne zasilanie, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności i cichej pracy. Wyprodukowane z użyciem wysokiej jakości komponentów, zasilacze serii C dają zarówno spokój ducha, jak i czyste, niezawodne zasilanie w Twoim komputerze.

10 letnia gwarancja producenta

Zasilacze serii C dzięki komponentom najwyższej jakości oraz produkcji przez światowego lidera branży SeaSonic, objęte są 10-letnią gwarancją dla klientów końcowych.

Cicha praca

Wciśnięcie przycisku aktywuje tryb zerowych obrotów, co pozwala na wyciszenie wentylatora przy niskich obciążeniach. Kiedy jest to potrzebne, 120-milimetrowy wentylator wyposażony w łożysko fluid-dynamic bearing (FDB) aktywuje się, aby skutecznie schłodzić zasilacz, utrzymując system stabilny i działający nawet podczas najbardziej intensywnej gry. Hybrydowe ciche sterowanie i najwyższej klasy łożysko wentylatora nie tylko zapewniają niższy poziom hałasu bez wzrostu temperatury, ale także umożliwiają dłuższą pracę wentylatora dzięki małej liczbie obrotów.

image
image

Certyfikat 80 PLUS Gold

Standard 80 PLUS Gold gwarantuje sprawność na poziomie 90% co przekłada się na oszczędność energii i większa stabilność układu zasilania. Zmniejsza się również ilość wydzielanego ciepła. To z kolei umożliwia instalacje cichych i wolnoobrotowych wentylatorów. Urządzenia z serii C mieszczą się do każdej obudowy zgodnej ze standardem ATX. Zasilacz C850 obsługuje karty graficzne Nvidia do 3090 oraz AMD do Vega 64.

Zbudowane dla graczy

Modularna konstrukcja pozwala na użycie tylko tych kabli, których potrzebujesz. Ułatwia to instalację oraz zmniejsza bałagan w obudowie komputera. Kable w oplocie świetnie wyglądają i są odporne na uszkodzenia od ciepła oraz strzępienie się, co przekłada się na większą trwałość i żywotność.

image