• ZESTAW DO MONITORINGU REJESTRATOR NVR 8 KANAŁOWY POE + 4 KAMERY IP 5MP Z AKC (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Symbol: Z29797UO
1100.68
1100.68
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z29797UO

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Poznaj zestaw do monitoringu marki Lanberg, który pozwoli zwiększyć poziom bezpieczeństwa Twojego domu bądź miejsca pracy, a to dzięki zaawansowanym funkcjom, 4 kamerom o rozdzielczości 5 mpx oraz dedykowanemu oprogramowaniu, które gwarantuje zdalny dostęp w czasie rzeczywistym.

image

Rejestrator, który spełni Twoje oczekiwania

Szukasz niezawodnego urządzenia, który zapewni bezpieczeństwo bez względu na warunki? 8-kanałowy rejestrator NVR POE spełni Twoje oczekiwania. Wszystko dzięki szerokim możliwościom konfiguracji, wysoko wydajnym systemom kompresji H.265/H.264 oraz obsłudze dysku HDD o pojemności nawet 6 TB*. Dopasuj ustawienia związane z obrazem, dźwiękiem, zapisem danych. Skonfiguruj kalendarze i harmonogramy nagrywania zgodnie ze swoimi potrzebami oraz godzinami przebywania w domu. To proste dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w polskiej wersji językowej.

* Brak w zestawie

Wysokiej jakości obraz

W zestawie znajdziesz 4 kamery Lanberg o rozdzielczości 5 mpx. Oprócz zaawansowanej matrycy 1/2.8” CMOS i nagrywaniu w rozdzielczości 2560 x 1920 wyróżniają się one klasą IP66, gwarantująca bezproblemową pracę w trudnych warunkach pogodowych.

image
image

Funkcje, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie

Automatyczne wykrywanie ruchu, nagrywanie w nocy, a nawet odróżnianie sylwetki człowieka od innych obiektów – wszystko to pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu bądź miejsca pracy. Co więcej, zestaw daje możliwość jednoczesnego obserwowania obrazu z wszystkich kamer na podzielonym ekranie na każdym urządzeniu.

W pełni darmowa aplikacja

Darmowa aplikacja IP-Pro kompatybilna zarówno z IOS jak i Android to wygodne narzędzie i jeszcze większe bezpieczeństwo. Zdalny podgląd kamer w czasie rzeczywistym? Możliwość odtwarzania nagrań? Powiadomienia? wszystko to daje Ci kontrolę nad tym co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

image
image

Wyjątkowo prosty montaż

Instalacja rejestratora i kamer jest prosta i intuicyjna. Nie wymaga też żadnych skomplikowanych konfiguracji systemu. Wystarczy jedynie przymocować kamery w wybranych miejscach, podłączyć kabel LAN zakończony wtykiem RJ-45 i cieszyć się szybkim przekazem nagrywanego obrazu.

Poznaj szczegółowe dane zestawu

image
image