• ZESTAW DO MONITORINGU REJESTRATOR NVR 8 KANAŁOWY POE + 4 KAMERY IP 5MP Z AKCESORIAMI LANBERG V2

Symbol: Z29797
Brak towaru
1100.68
1100.68
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5901969427493
Banner

Poznaj zestaw do monitoringu marki Lanberg, który pozwoli zwiększyć poziom bezpieczeństwa Twojego domu bądź miejsca pracy, a to dzięki zaawansowanym funkcjom, 4 kamerom o rozdzielczości 5 mpx oraz dedykowanemu oprogramowaniu, które gwarantuje zdalny dostęp w czasie rzeczywistym.

image

Rejestrator, który spełni Twoje oczekiwania

Szukasz niezawodnego urządzenia, który zapewni bezpieczeństwo bez względu na warunki? 8-kanałowy rejestrator NVR POE spełni Twoje oczekiwania. Wszystko dzięki szerokim możliwościom konfiguracji, wysoko wydajnym systemom kompresji H.265/H.264 oraz obsłudze dysku HDD o pojemności nawet 6 TB. Dopasuj ustawienia związane z obrazem, dźwiękiem, zapisem danych. Skonfiguruj kalendarze i harmonogramy nagrywania zgodnie ze swoimi potrzebami oraz godzinami przebywania w domu. To proste dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w polskiej wersji językowej.

Wysokiej jakości obraz

W zestawie znajdziesz 4 kamery Lanberg o rozdzielczości 5 mpx. Oprócz zaawansowanej matrycy 1/2.8" CMOS i nagrywaniu w rozdzielczości 2560 x 1920 wyróżniają się one klasą IP66, gwarantująca bezproblemową pracę w trudnych warunkach pogodowych.

image
image

Funkcje, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie

Automatyczne wykrywanie ruchu, nagrywanie w nocy, a nawet odróżnianie sylwetki człowieka od innych obiektów - wszystko to pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu bądź miejsca pracy. Co więcej, zestaw daje możliwość jednoczesnego obserwowania obrazu z wszystkich kamer na podzielonym ekranie na każdym urządzeniu.

W pełni darmowa aplikacja

Darmowa aplikacja IP-Pro kompatybilna zarówno z IOS jak i Android to wygodne narzędzie i jeszcze większe bezpieczeństwo. Zdalny podgląd kamer w czasie rzeczywistym? Możliwość odtwarzania nagrań? Powiadomienia? wszystko to daje Ci kontrolę nad tym co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

image
image

Wyjątkowo prosty montaż

Instalacja rejestratora i kamer jest prosta i intuicyjna. Nie wymaga też żadnych skomplikowanych konfiguracji systemu. Wystarczy jedynie przymocować kamery w wybranych miejscach, podłączyć kabel LAN zakończony wtykiem RJ-45 i cieszyć się szybkim przekazem nagrywanego obrazu.

Poznaj szczegółowe dane zestawu

image
image