• ZESTAW DO MONITORINGU REJESTRATOR NVR 8 KANAŁOWY WIFI + 8 KAMER IP WIFI 2MP Z AKCESORIAMI LANBERG V2

Symbol: Z26629
1869.27
1869.27
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969416152
Banner

Poznaj zestaw do monitoringu marki Lanberg, który pozwoli zwiększyć poziom bezpieczeństwa Twojego domu bądź miejsca pracy, a to dzięki zaawansowanym funkcjom, 8 kamerom o rozdzielczości 2 mpx oraz dedykowanemu oprogramowaniu, które gwarantuje zdalny dostęp w czasie rzeczywistym.

image

Rejestrator, który spełni Twoje oczekiwania

Szukasz niezawodnego urządzenia, który zapewni bezpieczeństwo bez względu na warunki? 8-kanałowy rejestrator NVR spełni Twoje oczekiwania. Wszystko dzięki szerokim możliwościom konfiguracji, wysoko wydajnym systemom kompresji H.265/H.264 oraz obsłudze dysku HDD o pojemności nawet 6 TB. Dopasuj ustawienia związane z obrazem, dźwiękiem, zapisem danych. Skonfiguruj kalendarze i harmonogramy nagrywania zgodnie ze swoimi potrzebami oraz godzinami przebywania w domu. To proste dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w polskiej wersji językowej.

Wysokiej jakości obraz

W zestawie znajdziesz aż 8 kamer Lanberg o rozdzielczości 2 mpx. Oprócz zaawansowanej matrycy 1/3" CMOS i nagrywaniu w jakości HD/FullHD wyróżniają się one funkcją repeatera. Mogą bez trudu najpierw łączyć się ze sobą, a dopiero później z rejestratorem, co szczególnie przydaje się, kiedy są rozmieszczone daleko od siebie. Nie bez znaczenia jest też klasa IP66 gwarantująca ich bezproblemową pracę w trudnych warunkach pogodowych.

image
image

Bezproblemowa obsługa kamer innych producentów

Z pewnością docenisz też pełne wsparcie dla kamer innych producentów. Jest to możliwe dzięki ONVIF - specjalnemu protokołowi integracyjnemu, który pozwoli na bezproblemową transmisję obrazu i dźwięku z kamery IP wprost do rejestratora.

Funkcje, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie

Automatyczne wykrywanie ruchu, nagrywanie w nocy, a nawet odróżnianie sylwetki człowieka od innych obiektów - wszystko to pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu bądź miejsca pracy. Co więcej, zestaw daje możliwość jednoczesnego obserwowania obrazu z wszystkich kamer na podzielonym ekranie na każdym urządzeniu. 

image
image

W pełni darmowa aplikacja

Darmowa aplikacja IP-Pro kompatybilna zarówno z IOS jak i Android to wygodne narzędzie i jeszcze większe bezpieczeństwo. Zdalny podgląd kamer w czasie rzeczywistym? Możliwość odtwarzania nagrań? Powiadomienia? wszystko to daje Ci kontrolę nad tym co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

Wyjątkowo prosty montaż

Zestaw Lanberg dzięki oparciu o technologię Wi-Fi, jest prosty w montażu i nie wymaga przewiercania otworów w ścianach, przebudowy instalacji i innej poważnej ingerencji w konstrukcję budynku. Wystarczy przymocować kamery w wybranych miejscach, podłączyć zasilanie i cieszyć się bezprzewodowym przekazem nagrywanego obrazu. To naprawdę proste.

image

Poznaj szczegółowe dane zestawu

image
image