• ZESTAW TRANSMITER+RECEIVER PLANET VF-402-KIT 4 KANAŁY VIDEO OVER FIBER

Symbol: Z24605
Brak towaru
1850.71
1850.71
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 4711213689079
Niezawodne długodystansowe rozwiązanie dla analogowych systemów nadzoru

Planet wprowadził na rynek specjalne konwertery wideo-światłowód - VF-402 KIT - aby pomóc obecnym instalacjom analogowych kamer na osiągnięcie niezawodnego, stabilnego i długodystansowego połączenia. Przesyłanie obrazu oraz danych następuje za pomocą światłowodów. Zastosowana inteligentna technologia kodowania/dekodowania w kompaktowej mini obudowie pozwala na dostarczenie obrazów wideo w wysokiej jakości na odległość do 20km ze standardowej telewizji CCTV.

Komunikacja światłowodowa dla obrazu oraz danych szeregowych

Zestaw VF-402 składa się z odbiornika wideo oraz transmitera:

- VF-402-T: 4-kanałowy Video over Fiber Transmiter
- VF-402-R: 4-kanałowy Video over Fiber Odbiornik

Jest to cyfrowy system transmisji światłowodowej, która pozwala użytkownikowi w ekonomiczny sposób stworzyć czterokanałowe połączenie, którym przesyłany będzie nieskompresowany cyfrowy sygnał wideo. Dodatkowo, urządzenia można połączyć asynchronicznie przez jeden zwrotny kabel światłowodowy RS-485. Zestaw VF-402 to urządzenie, które nie wymaga dostosowywania a jednocześnie pozwala na dostarczanie wysokiej jakości obrazu wideo w czasie rzeczywistym. Może być z powodzeniem wykorzystywane w Inteligentnych Systemach Transportu (ITS), do nadzorowania ruchu, w systemach monitoringu, w automatyzacji kontroli itp.

Przemysłowe systemy monitoringu

Zestaw VF-402 może być zaaplikowany do pracy w przemysłowych systemach, pracuje w temperaturach od -25 do 75 stopni Celsjusza. Dzięki niemu można przesyłać nieskompresowany obraz w wysokiej jakości na bardzo duże odległości bez obawy o zakłócenia. Ta seria optycznych transreceiverów obsługuje technologię hot-plug i może być natychmiastowo umieszczona w strukturze rack. Zestaw VF-402 jest bardzo elastyczny i można go aplikować w różnorodnych środowiskach.