• BLUETOOTH USB NANO NATEC FLY V5.0 CLASS II

Symbol: Z32946
24.31
24.31
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437997

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Działaj wydajniej z Natec Fly

Poznaj Natec Fly - niewielki odbiornik BT 5.0, który usprawni Twoją pracę i pozwoli połączyć kilka urządzeń równocześnie. Postaw na prostą obsługę i kompatybilność z systemami Windows. Z Natec Fly to łatwe, jak nigdy.

image
Cechy główne
image
Połącz do 7 urządzeń jednocześnie

Używasz akcesoriów bezprzewodowych i chcesz połączyć je ze swoim komputerem stacjonarnym? Ten niewielki odbiornik umożliwi równoczesne działanie nawet 7 urządzeniom BT jednocześnie. Dużą zaletą jest też maksymalny zasięg, wynoszący aż 20 m. Problemy ze stabilnym połączeniem? Z Natec Fly możesz o nich zapomnieć.

image
Jeszcze niższe zużycie energii

Używaj sprzętu z technologią niskiego zużycia energii (BLE), zachowując przy tym wygodę i stabilność komunikacji. Dzięki Natec Fly skorzystasz z nich z łatwością, ograniczając częstą wymianę baterii i troszcząc się o środowisko.

Cechy dodatkowe
image
Szybko i wygodnie

Zapomnij o instalacji dodatkowych aplikacji bądź problematycznych sterowników. Wystarczy jedynie, że podłączysz Natec Fly do swojego komputera. To naprawdę proste. 

image
Kompatybilność z systemami Windows

Natec Fly to niezawodność i pełna kompatybilność z systemami operacyjnymi Windows 7/8/10/11. Ciesz się wygodą i działaniem od pierwszych sekund.

Poznaj specyfikację Natec Fly
image
image