• CHUSTECZKI CZYSZCZĄCE NATEC RACCOON CLEANING WIPES 100SZT

Symbol: Z31386
10.82
10.82
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969431667

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Utrzymanie czystości łatwe, jak nigdy wcześniej!

Natec Raccoon Cleaning Wipes to wilgotne chusteczki przeznaczone do utrzymania sprzętu biurowego w czystości. Wygodna tuba zapewni odpowiednie dozowanie produktu oraz zapobiegnie wysychaniu chusteczek, dzięki czemu posłużą Ci one przez długi czas.

image
Cechy
image
Uniwersalne zastosowanie

Specjalna formuła płynu czyszczącego, którym nasączone są chusteczki, pozwoli w krótkim czasie pozbyć się brudu, kurzu i tłustych odcisków palców z powierzchni monitorów, klawiatur, obudów komputerowych i innych urządzeń biurowych. Co więcej, działanie antystatyczne zapobiegnie gromadzeniu się kurzu, zapewniając czystość i estetyczny wygląd na dłuższy czas.

image
Bezpieczne czyszczenie

Chusteczki nasączono płynem wolnym od alkoholu i amoniaku, dzięki czemu są bezpieczne dla otoczenia. Ich miękka i delikatna struktura nie zarysuje czyszczonej powierzchni, a brak uciążliwego zapachu pozwoli na wygodne użytkowanie.

image
Wygodne dozowanie

Raccoon Screen Cleaner dzięki wygodnej tubie idealnie sprawdzi się jako element stanowiska biurowego. Poręczny pojemnik mieści 100 niestrzępiących się chusteczek, które idealnie nadają się do czyszczenia większości urządzeń elektronicznych Chusteczki są dozowane pojedynczo, a pojemnik zapobiega ich wysychaniu.

image