• DRON UGO TAJFUN 2.0

Symbol: Z33003
240.82
240.82
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969438666

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Czerp FUN z użytkowania UGO Tajfun 2.0

Wzbij się w powietrze z UGO Tajfun 2.0. Ten niewielkich rozmiarów dron jest świetnym wyborem dla początkujących miłośników latania, dzięki intuicyjnej obsłudze. Pomocne w przestworzach będą zaawansowane rozwiązania, w które dron został wyposażony: 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz szereg innych funkcji ułatwiających sterowanie, w tym funkcję lądowania w awaryjnej sytuacji.

image

Steruj wygodnie - pilotem lub telefonem

Sterowanie UGO Tajfun 2.0 jest niezwykle proste i intuicyjne. Lewy drążek odpowiada za wysokość maszyny w powietrzu oraz jej obrót wokół własnej osi. Prawy z kolei umożliwia zajmowanie pozycji w płaszczyźnie poziomej  – poruszanie się do przodu, tyłu i na boki. Osobne przyciski służą do wykonania obrotu o 360 stopni, trymowania lotu, zmiany prędkości poruszania się oraz jego awaryjnego lądowania. Dodatkowo dronem pokierujesz nie tylko przy użyciu pilota, ale także korzystając ze specjalnej aplikacji na telefon.

image

Zwinny i szybki

Zaczynasz swoją przygodę z lataniem i zależy Ci na nieskomplikowanej obsłudze? Dzięki intuicyjnemu sterowaniu dron jest przyjazny dla początkujących. Jego maksymalna prędkość to 3 m/s. To w zupełności wystarczy, aby wykonać najróżniejsze akrobacje. Zasięg urządzenia pozwala na latanie wokół sterującego Tajfunem pilota w odległości maksymalnie 100 metrów.

image

Jeszcze więcej latania

Ładowanie urządzenia trwa od 180 do 210 minut i pozwala na lot o długości do 20 minut. Rozrywkę w powietrzu można jednak wydłużyć – i to bez ładowania baterii. Do zestawy dołączony jest bowiem dodatkowy akumulator, który dwukrotnie wydłuża czas spędzony na zabawie z UGO Tajfun 2.0 – wystarczy bezpiecznie wylądować maszyną i zmienić źródło zasilania, by cieszyć się kolejnymi chwilami w przestworzach.

image

Prostota i bezpieczeństwo w powietrzu

W zestawie – poza UGO Tajfun 2.0 i dodatkową baterią wydłużającą czas korzystania z drona – dołączone zostały części zapasowe, które mogą być pomocne w awaryjnych sytuacjach. Wśród nich znajdziesz dodatkowe śmigła oraz specjalne osłonki zabezpieczające przed uszkodzeniami. Z ich montażem bez trudu poradzą sobie nawet mniej doświadczeni fani latania.

image