• FILTR PRYWATYZUJĄCY RODO NATEC OWL 14" 16:9

Symbol: Z28629
98.32
98.32
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969420517

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Strażnik danych osobowych

Filtr prywatyzujący Natec Owl to niepozorna nakładka na ekran naszego komputera bądź laptopa, która spełnia ważną w dzisiejszych czasach funkcję zabezpieczenia danych osobowych lub informacji poufnych. Filtr dostępny jest w kilku rozmiarach: 13,3", 14", 15,6”, 21,5", 23,8", 24” oraz 27".

image
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych
cechy szczególne
image
Działanie

Filtr zbudowany jest z 10 warstw i zastosowano w nim technologię mikrożaluzji, która uniemożliwia osobie patrzącej z boku zobaczenie zawartości wyświetlanej na ekranie. Już pod niewielkim kątem obraz jest na tyle przyciemniony i zniekształcony, że przeszkadza w odczytaniu danych, a od 30 stopni ekran staje się całkowicie czarny.

image
Ochrona wzroku

Filtr prywatyzujący natec owl chroni nie tylko poufne dane ale również nasz wzrok. Spędzając godziny przed ekranem komputera narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie. Filtr ogranicza jego przenikanie, a przeciwodblaskowa właściwość dodatkowo zmniejsza zmęczenie oczu.

dodatkowe cechy
image
Bezpieczny ekran

Filtr prywatyzujący wykonany jest w trwałego materiału, który dodatkowo ochroni ekran przed zabrudzeniami, zarysowaniami, a także ogranicza pozostawienie smug i odcisków palców. Filtr zachowuje także dotykowe funkcje wyświetlacza.

image
Łatwy montaż

Dzięki zaczepom przyklejanym na ramę monitora w łatwy i szybki sposób w dowolnym momencie możemy założyć i zdjąć filtr. Metoda ta sprawdzi się w  przypadku, kiedy chcemy podzielić się zawartością wyświetlaną na ekranie. Bardziej dyskretnym, niewidocznym sposobem są przeźroczyste paski naklejane bezpośrednio na ekran.

image