• FILTR PRYWATYZUJĄCY RODO NATEC OWL 21.5" 16:9

Symbol: Z28631
246.06
246.06
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969420531
image

STRAŻNIK DANYCH OSOBOWYCH

Filtr prywatyzujący Natec Owl to niepozorna nakładka na ekran naszego komputera, bądź laptopa, która spełnia ważną w dzisiejszych czasach funkcję zabezpieczenia danych osobowych lub informacji poufnych. Nikt z nas nie lubi kiedy na nasz ekran spogląda wścibski towarzysz podróży, bądź kolega z pracy, ale często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie zagrożenie niesie za sobą wyciek danych, które wykorzystane mogą być do działalności przestępczej. Wystarczy zdjęcie z ukrycia i nasze dane, bądź dane naszych pracowników mogą wpaść w niepowołane ręce. Co ważne, Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) narzuca obowiązek, którego nie należy lekceważyć. Naruszenie przepisów z niego wynikających może ponieść za sobą poważne konsekwencje prawne. Przed takimi wypadkami uchroni nas filtr prywatyzujący.

TAJEMNICA FILTRA PRYWATYZUJĄCEGO

W czym tkwi tajemnica filtra prywatyzującego? Na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą folię ochronną, w rzeczywistości zbudowany z 10 warstw działa dzięki zastosowanej technologii mikro-żaluzji. To ona, zapewniając nam czytelny widok z przodu, uniemożliwia osobie patrzącej z boku na zobaczenie zawartości wyświetlanej na ekranie. Już pod niewielkim kątem obraz jest na tyle przyciemniony i zniekształcony, żeby przeszkodzić w odczytaniu danych, a od 30 stopni ekran staje się całkowicie czarny. Pewnie nie jedna osoba zastanowi się, dlaczego patrzymy w wygaszony ekran.

image
image

OCHRONA WZROKU

Filtr prywatyzujący Natec Owl chroni nie tylko poufne dane ale również nasz wzrok. Spędzając długie godziny przed ekranem komputera narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie. Filtr ogranicza jego przenikanie, a przeciwodblaskowa właściwość dodatkowo zmniejsza zmęczenie oczu.

ZABEZPIECZENIE EKRANU

Filtr prywatyzujący wykonany jest w trwałego materiału, który dodatkowo ochroni ekran przed zabrudzeniami, zarysowaniami, a także ogranicza pozostawienie smug i odcisków palców. Co ważne, filtr zachowuje dotykowe funkcje wyświetlacza.

image
image

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Natec Owl zamontować można, w zależności od preferencji, na dwa sposoby. Każdy z nich jest niezwykle prosty i zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki zaczepom przyklejanym na ramę monitora, w łatwy i szybki sposób, w dowolnym momencie możemy założyć i zdjąć filtr. Metoda ta sprawdzi się w  przypadku, kiedy chcemy podzielić się zawartością wyświetlaną na ekranie. Bardziej dyskretnym, niewidocznym sposobem są przeźroczyste paski naklejane bezpośrednio na ekran.