• FOTEL ERGONOMICZNY COOLER MASTER SYNK X ULTRA BLACK CZARNY

Symbol: Z33402
3925.53
3925.53
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4719512134320

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

Synk X

Prezentując wzmocnione zanurzenie w opływowym wyglądzie zewnętrznym i delikatnym rzemiośle, Synk X nie tylko tworzy nowy sposób angażowania się w wyimaginowany świat, ale także doskonale łączy realistyczną rozrywkę z nowoczesnym, technologicznym stylem życia.

Przekształcając fale dźwiękowe w wibracje, Synk X zapewnia wrażenia dotykowe w czasie rzeczywistym, zapewniając realistyczną, wciągającą rozrywkę. Synk X obsługuje również spełnianie różnych potrzeb dzięki kompatybilności między platformami, a także opcjom dostosowywania ustawień. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wielokrotną regulację wysokości siedziska, pozycji siedzenia i kąta pochylenia w zależności od wyboru użytkownika, podczas gdy wbudowany interfejs sterowania umożliwia wybór źródeł dźwięku, poziomów wibracji i głośności słuchawek bez żadnych skomplikowanych ustawień ani wymagań aplikacji.

Zapewniając wrażenia dotykowe w czasie rzeczywistym z dostosowanym komfortem, wsparciem dla wielu platform i wysoką mobilnością dzięki wbudowanej baterii, Synk X umożliwia wciągającą rozrywkę w dowolnym miejscu i czasie.

REALISTYCZNA IMMERSJA

Konwersja fal dźwiękowych na wibracje o bardzo niskim opóźnieniu, aby zapewnić wrażenia dotykowe w czasie rzeczywistym, umożliwiające zaangażowanie się w wirtualne otoczenie i atmosferę.

ROZRYWKA BEZ OGRANICZEŃ

Obsługa różnych typów treści i platform sprzętowych, takich jak telewizory, komputery PC, konsole do gier i urządzenia mobilne, w celu dopasowania do różnych hobby lub preferencji.

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI

Regulowana ergonomiczna konstrukcja fotela oraz wiele trybów personalizacji użytkownika zapewniają bardziej komfortową rozrywkę.

image
image

DOŚWIADCZENIE PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA

Konstrukcja typu „all-in-one" pozwala uniknąć problemów związanych z instalacją i skomplikowanymi wymaganiami dotyczącymi ustawień.

TRWAŁA I PŁYNNA PRACA

Wysoce stabilna podstawa na kółkach wraz z wytrzymałą, wydajną baterią zapewniają nieprzerwaną, wydłużoną rozrywkę.

NOWOCZESNA I TECHNOLOGICZNA TOŻSAMOŚĆ

Opływowy wygląd zewnętrzny zapewnia elegancki wygląd techniczny, który dodaje nowoczesnej delikatności do codziennego życia ludzi.