• GŁOŚNIKI NATEC COUGAR 6W RMS 2.0 CZARNE

Symbol: Z30196
41.94
41.94
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969426113

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

Natec COUGAR pozwoli Ci cieszyć się bogatym i wyraźnym dźwiękiem w całym miejscu pracy. Zestaw idealnie pasuje do niewielkich przestrzeni, a małe i zgrabne głośniki  zajmują minimalną ilość miejsca na biurku. Wysoka jakość wykończenia oraz system Bass Reflex zagwarantują Ci niepowtarzalne doznania i wrażenia muzyczne.

Banner
Banner

KOMPAKTOWY ROZMIAR, POTĘŻNA MOC

Głośniki o mocy wyjściowej 6W o średnicy 40mm z dodatkowym systemem Bass Reflex  zapewniają wysoką jakość dźwięku z głębokim i dynamicznym basem bez zniekształceń. Idealne do gier, filmów oraz muzyki z dużą ilością niskich dźwięków.

Banner

NIECH DŹWIĘK STANIE SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ

Nie poświęcaj cennego miejsca na biurku, aby uzyskać doskonały dźwięk. Obudowa głośników Natec COUGAR została wykonana z tworzywa sztucznego oraz drewna dla lepszego tłumienia rezonansu, co zapewnia pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk. Długość przewodu to90cm, co pozwala na wygodne rozłożenie głośników w przestrzeni.

Banner

WYGODNA REGULACJA

Wystarczy tylko kilka chwil, aby rozpocząć korzystanie z Natec COUGAR. Podłącz głośniki do źródła dźwięku za pomocą kabla Jack 3.5mm oraz kablaUSB (zasilanie) i umieść przewodowy panel sterowania w zasięgu ręki, aby zachować łatwy dostęp do regulatora głośności. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości z każdego sprzętu wyposażonego w potrzebne złącza.

Banner

SYSTEM BASS REFLEX

Głośniki Natec COUGAR zostały wyposażone w wyjątkowy systemBass Reflex, który dynamicznie wzmacnia basy i zapewnia głębsze i silniejsze brzmienie niskich tonów. Wibracje z głośnika rozchodzą się radialnie, tak aby każdy niski ton został perfekcyjnie odtworzony. Odkryj nowy wymiar rozrywki.POCZUJ SIĘ JAK NA PRAWDZIWYM KONCERCIE.

 

Banner

NOWOCZESNY DESIGN

Natec COUGAR został zaprojektowany tak, aby każdy jego najmniejszy detal zwiększał jakość dźwięku. Ta dbałość o szczegóły sprawia, że to produkt, który oferuje pełen komfort użytkowania. Co więcej, szczotkowany panel przedni oraz  klasyczny design połączony z  nowoczesnymi dodatkami sprawia, że głośniki urozmaicą swoim wyglądem każde miejsce. 

image