• HUB USB 3.0 NATEC MANTIS 2 4-PORTY Z WŁĄCZNIKIEM+ZASILACZ

Symbol: Z29314
74.39
74.39
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425284

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image

SZYBKOŚĆ I WYGODA

HUB MANTIS 2 to idealne rozwiązanie dla laptopów oraz komputerów PC, pozwalające zwiększyć w nich liczbę dostępnych portów USB.

Wbudowane 4 porty USB 3.0 zapewniają transfer danych z maksymalną szybkością 5 Gb/s.

WIELOZADANIOWOŚĆ

Dodatkowo, opcja podłączenia dołączonego do HUBA zasilacza zewnętrznego, zwiększa jego moc działania, dzięki czemu wykorzystać możemy go w charakterze ładowarki.

image
image

ULTRASZYBKIE ŁADOWANIE

Wychodzimy przed szereg nie tylko zapewniając szybki transfer danych, ale również szybki transfer energii do Twoich urządzeń. Postawiliśmy sobie za cel, aby jednym hubem dać Ci jak najwięcej korzyści. Wyobrażamy sobie Twój szeroki uśmiech, gdy po skończonej pracy z urządzeniem zdajesz sobie sprawę, że został szybko i sprawnie naładowany. Poznaj Natec Mantis 2, który pozwala podłączyć Ci zewnętrzny zasilacz i tym samym zapewnić Tobie ekspresowe ładowanie aż do 2.4 A!

FUNKCJONALNOŚĆ I PROSTOTA

HUB posiada przełączniki on/off umożliwiają wyłączenie portów USB co sygnalizują również podświetlenia LED przy każdym z nich.

Prosty design oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że MANTIS 2 idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń biurową zajmując jej niewielką przestrzeń.

image