• HUB USB-C 3.0 NATEC MAYFLY 4-PORTY CZARNY + ADAPTER USB-A

Symbol: Z33085
44.69
44.69
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438888

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Usprawnij swoją pracę z Natec Mayfly

Szukasz kompaktowego i funkcjonalnego HUB-a USB, który pozwoli Ci korzystać z większej liczby akcesoriów? Poznaj Natec Mayfly - HUB USB z aż 4 portami USB-A 3.0 i adapterem, dzięki któremu podłączysz go zarówno do USB-C, jak i klasycznego złącza Typu A. Niewielki rozmiar, duża prędkość transmisji danych oraz gotowość do działania bez instalacji zbędnych sterowników - to właśnie Natec Mayfly.

image
Cechy główne
image
Większe możliwości i szybsza transmisja danych

Przyspiesz transfer swoich danych bez względu na to, gdzie jesteś. Skorzystaj z aż 4 gniazd USB-A 3.0 oferujących prędkość na poziomie 5 Gb/s. To kilkukrotnie więcej niż w przypadku USB 2.0. Efektywniejsza praca i oszczędność czasu? Z Natec Mayfly to możliwe.

image
Podłącz, gdzie chcesz

Chcesz podłączyć Natec Mayfly do gniazda USB-C? A może wolisz wykorzystać dołączony do zestawu adapter USB-A? Dzięki niemu Natec Mayfly jest wysoce uniwersalny, a jego współpraca z nowszymi, jak i starszymi komputerami - bezproblemowa.

image
Zawsze z Tobą

Praca w terenie? Z Natec Mayfly to prostsze niż sądzisz. Niewielkie wymiary (106 x 29 x 11 mm) oraz masa zaledwie 40 gramów pozwolą Ci zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Bez trudu zmieścisz go do walizki, plecaka, torby, a nawet kieszeni.

Cechy dodatkowe
image
Wbudowana dioda LED

W codziennej pracy przydatna okaże się również wbudowana dioda LED sygnalizująca poprawne działanie. Ułatwi też lokalizację podłączonego HUB-a w momencie, kiedy zechcesz pracować w ciemnym pomieszczeniu bądź w nocy.

image
Działaj od pierwszych sekund

Z Natec Mayfly możesz już działać od pierwszych sekund. Nie musisz instalować dodatkowych sterowników czy zbędnych aplikacji sterujących. Wystarczy, że podłączysz go do komputera. Zobacz, jakie to proste.

image