• HUB USB-C 3.0 NATEC SILKWORM 4-PORTY CZARNY

Symbol: Z27147
46.32
46.32
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969417180

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Korzystaj z ulubionych akcesoriów z Natec Silkworm

Szukasz kompaktowego i funkcjonalnego HUB-a USB, który pozwoli Ci korzystać z większej liczby akcesoriów? Poznaj Natec Silkworm – HUB USB z aż 4 portami USB-A 3.0 i złączem USB-C. Niewielki rozmiar, duża prędkość transmisji danych oraz gotowość do działania bez instalacji zbędnych sterowników, a to jeszcze nie wszystko.

image
Cechy główne
image
Transmisja danych? Od teraz może być jeszcze szybsza

Przyspiesz wymianę danych bez względu na to, gdzie jesteś. Skorzystaj z aż 4 gniazd USB-A 3.0 oferujących prędkość na poziomie 5 Gb/s. To kilkukrotnie więcej niż w przypadku USB 2.0. Znacznie szybszy transfer pozwoli Ci oszczędzić czas i pracować znacznie efektywniej z dużymi plikami. Z Natec Silkworm to naprawdę proste.

image
Zawsze z Tobą

Praca w terenie? Z Natec Silkworm to prostsze niż sądzisz. Niewielkie wymiary (79 x 42 x 11 mm) i masa pozwolą Ci zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Bez trudu zmieścisz go do walizki, plecaka, torby, a nawet niewielkiej kieszeni.

Cechy dodatkowe
image
Wbudowana dioda LED

W codziennej pracy przydatna okaże się również wbudowana dioda LED sygnalizująca poprawne działanie. Ułatwi też lokalizację podłączonego HUB-a w momencie, kiedy zechcesz pracować w ciemnym pomieszczeniu bądź w nocy. 

image
Po prostu podłącz!

Z Natec Silkworm możesz już działać od pierwszych sekund. Nie musisz instalować dodatkowych sterowników czy zbędnych aplikacji sterujących. Wystarczy, że podłączysz go do komputera przy pomocy złącza USB-C. Po prostu!

image