• INVERTER SOLARNY OFF-GRID, DOTYKOWY LED, MPPT 5600VA PSW (BEZ AKUMULATORÓW)

Symbol: Z32880
5400.66
5400.66
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 4260074983654

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
image

Przeznaczony do zastosowania w instalacjach Off-Grid, Inwerter Solarny PowerWalker LGT to wszechstronne urządzenie łączące wszelkie zalety wydajnego Inwertera, o współczynniku mocy 1.0, oraz zdolności do efektywnej współpracy z bankiem energii. Wykorzystując zaawansowane technologicznie Trackery MPPT urządzenie maksymalizuje produkowaną moc, niezależnie od pory dnia. Kontrolę nad instalacją zapewni intuicyjny interfejs wykorzystujący ekran LCD oraz pierścień Ambient RGB LED, a wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia zarządzanie urządzeniem na odległość przy wykorzystaniu dedykowanej aplikacji mobilnej na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Zaawansowane Inwertery Solarne PowerWalker stanowią centralny element każdej instalacji fotowoltaicznej, umożliwiając konwersję czystej energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną, na energię AC z pełną falą sinusoidalną, idealnie nadającej się do zasilenia dowolnego urządzenia przeznaczonego do pracy z zasilaniem sieciowym. Jako kluczowy element każdej infrastruktury energetycznej w lokalnej instalacji, inwerter ma bezpośredni wpływ na ilość i jakość produkowanej energii, zarządza jej dystrybucją i przetwarzaniem, oraz dba o bezpieczeństwo użytkowników i współpracujących urządzeń. Wysoka jakość i precyzja wykonania każdej jednostki marki PowerWalker gwarantuje ich efektywność i zapewnia nieprzerwaną pracę przez długie lata funkcjonowania.

image
image

Nowoczesne rozwiązanie Off-Grid

Inwerter LGT 5600 został zaprojektowany jako całkowicie autonomiczne rozwiązanie, niezależne od sieci energetycznej, mogące współpracować zarówno z podłączonym bankiem baterii, lub jako rozwiązanie całkowicie niezależne natychmiastowo przekazujące energię do instalacji elektrycznej. Urządzenie ma możliwość modyfikowania napięć na wyjściu DC, dynamiczna regulacja pozwala obsłużyć zarówno dedykowany system przechowywania energii lub zewnętrzny bank energii, złożony z akumulatorów o łącznym napięciu 48V, niezależnie od rodzaju baterii użytych do jego budowy. System może być użyty do zasilenia pojedynczej fazy w instalacji energetycznej lub przy podłączeniu paru urządzeń w system równoległy, może on zasilić każdą fazę z osobna, używając wspólnego źródła energii.

Najwyższa wydajność - tracker MPP

Zaawansowany technologicznie układ trackera MPP w który wyposażony jest Inverter 5600 LGT, ma za zadanie śledzić maksymalny punkt pracy instalacji, w którym każdy moduł będzie generować jak najwięcej prądu. Umożliwia on elastyczną adaptację inwertera do warunków pogodowych i temperatury panujących na zewnątrz, maksymalizując produkcję energii jednocześnie zapewniając znaczną przewagę nad układami PWM. Niewątpliwą zaletą trackera MPP jest szeroki zakres możliwych napięć dla paneli fotowoltaicznych, jak i uniezależnienie ich specyfikacji od parametrów banku energii, brak jakichkolwiek ograniczeń ze strony inwertera daje ogromny wachlarz możliwości, niewątpliwie ułatwiając proces projektowania jak i montaż zaawansowanych systemów solarnych.

image

Zabezpieczenie na wypadek awarii

Współpracując z bankiem energii Inwerter może posłużyć jako zaawansowany UPS na wypadek utraty dopływu energii z zewnętrznych źródeł. Zmiana trybu pracy jest niemal natychmiastowa, a podłączone urządzenia mogą konturować pracę bez przeszkód, oszczędzając niepotrzebnych strat powstałych w wyniku utraty pracy. Niezależnie od źródła zasilania Inwerter zachowuje zdolność generowania pełnej sinusoidy, wrażliwe systemy podatne na zmiany na linii napięć mogą kontynuować działanie, do momentu powrotu zasilania, bez żadnych przeszkód.

image

Intuicyjne nowoczesne rozwiązanie

Wykonany z wysokiej jakości materiałów Inwerter 5600 LGT został zamknięty w odpornej na uszkodzenia i zabrudzenia metalowej obudowie. Jej centralny element stanowi w pełni personalizowany pierścień Ambient LED RGB wraz z intuicyjnym ekranem LCD. Wykorzystując wbudowany panel dotykowy użytkownik jest w stanie intuicyjne przełączać się między wyświetlanymi na ekranie urządzenia informacjami oraz dowolnie zmieniać jego ustawienia i tryby pracy. Pierścień RGB LED poza atrakcyjnym aspektem wizualnym stanowi również ważne źródło informacji, sygnalizując poprzez zmianę koloru stan urządzenia, potencjalną awarię instalacji lub brak zasilania z sieci energetycznej. Całość może z łatwością zostać powieszona na ścianie, a podłączenie pozostałych elementów instalacji wymaga jedynie zdjęcia dolnej części osłony urządzenia.

image

Dedykowana Aplikacja

Wykorzystując wbudowany moduł Wi-Fi urządzenie udostępnia na bieżąco informację o swoim statusie, ilości produkowanej energii jak i obciążeniu. Całość może zostać wyświetlona w wygodnej formie w dedykowanej aplikacji WatchPower, która poprzez intuicyjny interfejs pozwala na zestawienie zgromadzonych danych w wykresy, śledzi historię zdarzeń oraz pozwala na bieżąco zarządzać inwerterem. Jeżeli w sieci nastąpi nieoczekiwane zdarzenie, administrator zostanie szybko poinformowany poprzez powiadomienie, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Dodatkowo istnieje możliwość udostępnienia podglądu inwertera wielu użytkownikom, korzystających zarówno z telefonów z systemem Android jak i IOS.