• KABEL LIGHTNING(M)->USB-A(M) 2M BIAŁY MFI NATEC PRATI

Symbol: Z33688
29.88
29.88
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444308

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Natec Prati - naładowany iPhone zawsze pod ręką

Na co dzień korzystasz z iPhone'a? Poznaj Natec Prati - kabel USB-A z wejściem lightning, dzięki któremu Twój smartfon z logiem nagryzionego jabłka będziesz mógł podładować lub przetransferować dane z i do niego.

image
CECHY SZCZEGÓLNE
Licencja Made for Iphone

Jeśli wśród kabli obawiasz się podróbek, które mogłyby wpłynąć na działanie Twojego iPhone'a lub żywotność jego baterii, nie musisz już dłużej szukać "oryginałów". Natec Prati posiada licencję MFI (Made for Iphone). Gwarantuje ona optymalne ładowanie Twojego smartfona i stabilną synchronizację danych, jednocześnie zapobiegając przegrzewaniu się i uszkodzeniu baterii. Oznacza to bezpieczne i bezawaryjne korzystanie z urządzeń marki Apple - czego nie mogą zapewnić dostępne na rynku kable bez tego certyfikatu.

image
Użytkuj przez lata

Osłona przewodu kabla Natec Prati z materiału TPE jest elastyczna i wytrzymała. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz bez przeszkód podłączyć swój sprzęt firmy Apple do komputera, telefonu lub kostki ładowarki - a kabel o długośći 200 centymetrów posłuży Ci przez wiele lat użytkowania.

image
image