• KARTA SIECIOWA NATEC CRICKET USB 3.0 1X RJ45 1GB NA KABLU

Symbol: Z32206
59.49
59.49
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969434897

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Zewnętrzna karta sieciowa USB-A

Dzięki Natec Cricket uzyskasz szybki i bezpieczny dostęp do internetu przewodowego bez zakłóceń i zbędnych lagów. Jest to świetne rozwiązanie dla urządzeń pozbawionych złącza Ethernet.

image
BARDZO SZYBKIE POŁĄCZENIE

Ciesz się najszybszym możliwym transferem! Karta została wyposażona w złącze USB 3.1 gen 1 dzięki czemu, port RJ45 uzyskuje przepustowość do 1 GB/s.  Cricket dzięki wykorzystaniu wydajnego chipsetu firmy Realtek został wyposażony w zaawansowane  funkcje takie jak Wake on Lan, Full Duplex oraz Auto-negotiation.

cechy szczególne
image
KOMPATYBILNY Z WIELOMA URZĄDZENIAMI

Natec Cricket wspiera wszystkie najnowsze technologie i działa z takimi systemami jak Windows, Mac OS oraz Linux. Współpraca z Natec Fowler Mini gwarantuje komplementarne akcesorium.

image
PLUG & PLAY

Dzięki automatycznemu systemowi PLUG & PLAY Natec Cricket nie potrzebuje instalacji dodatkowych sterowników. Wystarczy, że podłączysz kartę do urządzenia, a ono samo się instaluje. Ciesz się prostotą użytkowania!

image
ALUMINIOWA OBUDOWA

Karta Natec Cricket została wykonana z odpornego na obicia aluminium. Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji bez trudu zmieści się w każdej torbie, a jego szara kolorystyka nadaje biznesowego wyglądu. Dodatkowo pozłacane złącza gwarantują wysoką jakość połączenia.

image
Dostępny w dwóch wersjach

Karta sieciowa dostępna jest w dwóch wersjach: USB-A oraz USB-C (Współpraca z android).

image